कांग्रेसले गर्यो चुनावी तयारी, कसलाई कहाँ खटाइयो ?

१७ बैशाख २०७०, मंगलवार १६:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ वैशाख । निर्वाचनको तिथि तोक्न चुनावी सरकारले खुट्टा कँपाइरहेको परिवेशमा नेपाली कांग्रेसले भने चुनावी तयारीमा तदारुकता देखाउन थालेको छ । भावी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने उद्देश्य बोकेको कांग्रेसले संगठनात्मक गतिविधि बढाएसँगै विभिन्न अञ्चलका समन्वय समितिको संयोजक तथा सदस्यहरु तोकेको छ । कांग्रेस केन्द्रिय समितिले जारी गरेको नामावलीसहितको विस्तृत विवरण प्रस्तुत गरिएको छ ।

मेची अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री महेन्द्र यादव

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री चक्रप्रसाद बाँस्तोला,
२. श्री पूर्णकुमार शेर्मा,

पूर्व सांसदहरु
१. श्री दिल्ली प्र.सिटौला
२. श्री जितबहादुर पुरी,
३. श्रीमती चेतकुमारी दाहाल,
४. श्री वेनुपराज प्रसाई,
५. श्री अमृत राजवंशी

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. ताप्लेजुङ     श्री केशवप्रसाद दाहाल
२. पाँचथर    श्री नरेन्द्र केरुङ
३. इलाम    श्री केशव थापा
४. झापा    श्री उद्धव थापा

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री प्रताप प्रकाश हाङवाङ्घ    ताप्लेजुङ
२. श्री केदारनाथ बाँस्तोला    पाँचथर
३. श्री तोयानाथ भट्टराई    इलाम
४. श्री अनिलकृष्ण प्रसाई    झापा
५. श्री दिपक तामाङ    झापा

(च) अनुसार    अञ्चलभित्रका केन्द्रीय कार्यसमितिका सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. महामन्त्री श्री कृष्णप्रसाद सिटौला
२. श्री कुलबहादुर गुरुङ
३. श्री नरेन्द्रविक्रम नेम्वाङ
४. श्री भीष्मराज आङ्देम्वे
५. श्री सूर्यमान गुरुङ
६. सुश्री सुजाता परियार
७. श्री केशवकुमार बुढाथोकी

कोशी अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री पदमनारायण चौधरी

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     — पूर्व केन्द्रीय सदस्य

पूर्व सांसदहरु
१. श्री अशोक कोइराला         मोरङ
२. श्री हरि सापकोटा        सुनसरी
३. श्री हरिनाथ वास्तोला      सुनसरी
४. श्री तुलसी सुब्बा        तेह«थुम
५. श्रीमती भुटनीदेवी खवास    मोरङ

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. संखुवासभा     श्री तारामान गुरुङ
२. तेह«थुम    श्री गोविन्द ढुंगाना
३. भोजपुर    श्री बालकृष्ण थापा
४. धनकुटा    श्री मनोहरनारायण श्रेष्ठ
५. मोरङ    श्री अमृत अर्याल
६. सुनसरी    श्री राजीव कोइराला

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री गोपालमानसिंह राजभण्डारी मोरङ
२. श्री नारायण कार्की    भोजपुर
३. श्री अनन्त गौली    संखुवासभा
४. श्री हरिकुमार राई    धनकुटा
५. श्री भिष्मराज काफले        सुनसरी

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु पदेन रहनेछन्
१. श्री महेश आचार्य
२. श्री गोपालराज पहाडी
३. श्रीमती सुजाता कोइराला
४. श्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की
५. डा. शेखर कोइराला
६  डा. मिनेन्द्र रिजाल
७. श्री मीन विश्वकर्मा
८. श्री आमोदप्रसाद उपाध्याय
९. श्रीमती लक्ष्मी राई
१०. सुश्री सिता गुरुङ
११. श्रीमती मीना सुब्बा
१२. श्रीमती कविताकुमारी सरदार वाँतर

सगरमाथा अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री केशवकुमार बुढाथोकी

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री शिवचन्द्र मिश्र,

पूर्व सांसदहरु
१. श्री होमनाथ दाहाल    ओखलढुंगा
२. श्री पुरुषोत्तम बस्नेत    सोलुखुम्बु
३. श्री बालाराज कार्की    ओखलढुंगा
४. श्री अमियकुमार यादव     सिरहा
५. श्रीमती हीरा गुरुङ    खोटाङ

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. सोलुखुम्बु    श्री आङ्गेलु शेर्पा
२. खोटाङ    श्री विष्णुकुमार राई
३. ओखलढुंगा    श्री प्रदीपकुमार सुनुवार
४. उदयपुर    श्री हिमाल कार्की
५. सप्तरी    श्री दिनेश यादव
६. सिरहा    श्रीमती सीतादेवी यादव

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री विनोदकुमार बस्नेत    सोलुखुम्बु
२. श्रीमती सरस्वती वजियम    खोटाङ
३. श्री डिल्लीराम खनाल    ओखलढुंगा
४. श्री अमर रेग्मी    सिरहा
५. श्री अक्रूर खड्का    उदयपुर

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु पदेन रहनेछन्
१. कोषाध्यक्ष श्रीमती चित्रलेखा यादव
२. श्री बलबहादुर के.सी.
३. श्री प्रदीप गिरी
४. डा. नारायण खड्का
५. श्री पद्मनारायण चौधरी
६.. श्री रामकुमार चौधरी

जनकपुर अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री रामकुमार चौधरी

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१  श्री लक्ष्मणप्रसाद घिमिरे
२. श्री जीपछिरिङ शेर्पा,

पूर्व सांसदहरु
१. श्री वसन्तकुमार गुरुङ    महोत्तरी
२. श्री विपीन कोइराला    सिन्धुली
३. श्री रामहरि ढुङ्गगेल    रामेछाप
४. श्री रामकृष्ण यादव    धनुषा
५. श्री अमरेश सिह    सर्लाही

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. दोलखा    ताराबहादुर कोइराला
२. रामेछाप    रामचन्द्र खड्का
३. सिन्धुली    मोहनप्रसाद बराल
४. धनुषा    रामसरोज यादव
५. महोत्तरी    महेन्द्रकुमार राय
६. सर्लाही    लक्ष्मण राय

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री रुद्रबहादुर खड्का    दोलखा
२. श्री भोला चौधरी    धनुषा
३. श्रीमती अनिता शर्मा    महोत्तरी
४. श्री दिपक अधिकारी    सर्लाही
५. श्री लवश्री न्यौपाने    रामेछाप

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु पदेन रहनेछन्
१. श्री विमलेन्द्र निधि
२. श्रीमती लीला कोइराला
३. श्रीमती मीना पाण्डे
४. श्री आनन्दप्रसाद ढुंगाना
५. श्री महेन्द्र यादव
६. श्रीमती मिनाक्षी झा
७. श्री रामचन्द्र तिवारी

बागमती अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — सुश्री रत्न शेरचन

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री ओमकारप्रसाद श्रेष्ठ
२ श्री श्यामलाल श्रेष्ठ,
३. श्रीमती सुप्रभा घिमिरे
४. श्री पी.एल.सिंह

पूर्व सांसदहरु
१. श्री लेखनाथ न्यौपाने    भक्तपुर
२. श्री तीर्थराम डंगोल    काठमाडौँ
३. श्री राधेश्याम अधिकारी    काठमाडौँ
४. श्री अच्युतराज पाण्डे    धादिङ
५. श्रीमती रमा गुरागाई    काठमाडौँ

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. रसुवा        लामाकार्पू तामाङ
२. धादिङ        रामनाथ अधिकारी
३. नुवाकोट        जगदीश्वरनरसिंह के.सी.
४. काठमाडौँ        भीमसेनदास प्रधान
५. भक्तपुर        गणेशमान चक्रधर
६. ललितपुर        मदन अमात्य
७. काभ्रे         शिवप्रसाद हुमागाइँ
८. सिन्धुपाल्चोक    मोहनबहादुर बस्नेत

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री बालचन्द्र पौडेल    रसुवा
२. श्री हरि सिम्खडा    धादिङ
३. श्री इन्द्रबहादुर पाण्डे    नुवाकोट
४. श्री विदुर वन्जारा    काभ्रे
५. श्रीमती लीला नेपाल    सिन्धुपाल्चोक

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. महामन्त्री श्री प्रकाशमान सिंह
२. डा. रामशरण महत
३. श्री अर्जुननरसिंह के.सी.
४. श्री नरहरि आचार्य
५. डा. प्रकाशशरण महत
६. श्री मनमोहन भट्टराई
७. श्री नविन्द्रराज जोशी
८. सुश्री अम्बिका बस्नेत
९. श्री गगनकुमार थापा

नारायणी अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री रामचन्द्र तिवारी

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी,
२. श्रीमती उमा रेग्मी,
३. श्री कृष्णलाल सापकोटा (आमन्त्रित)

पूर्व सांसदहरु
३. श्री उद्धव ढकाल    रौतहट
१. श्री एकनाथ रानाभाट    चितवन
२. श्रीमती सावित्री बोगटी पाठक    चितवन
४. श्री अजय द्घिवेदी    पर्सा
५. शोभाकर पराजुली    बारा

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. मकवानपुर    रघुरमण न्यौपाने
२. रौतहट    कृष्णप्रसाद यादव
३. बारा    राधेचन्द्र यादव
४. पर्सा    सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
५. चितवन    टेकप्रसाद गुरुङ

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री माधव आचार्य    मकवानपुर
२. श्री रामअयोध्या यादव    बारा
३. श्री दिनानाथ गुप्ता    पर्सा
४. श्री विकास कोइराला    चितवन
५. श्री बिन्दा साहनी    रौतहट

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु पदेन रहनेछन्
१. श्री रमेश रिजाल
२. श्री फरमूल्लाह मंसुर
३. श्री उमाकान्त चौधरी
४. श्री महालक्ष्मी उपाध्याय डिना
५. मो. आफ्ताव आलम
६. श्री अजयकुमार चौरसिया

गण्डकी अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री कृष्णचन्द्र नेपाली

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री तारानाथ रानाभाट,
२. श्री गोविन्दराज जोशी,
३. श्री चिरञ्जीवी वाग्ले,
४. श्री अमरराज कैनी,
५. श्री इन्द्रबहादुर गुरुङ

पूर्व सांसदहरु
१. श्री चिनकाजी श्रेष्ठ    गोरखा
२. श्री रामबहादुर गुरुङ    लम्जुङ
३. श्री शंकरप्रसाद पाण्डे    स्याङ्जा
४. श्री पाल्तेन गुरुङ    मनाङ
५. श्री महादेव गुरुङ    कास्की

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. गोरखा    हरि घले
२. मनाङ    टेकबहादुर गुरुङ
३. लम्जुङ    कृष्णप्रसाद कोइराला
४. कास्की    यज्ञबहादुर थापा
५. तनहुँ    धु्रव वाग्ले
६. स्याङ्जा    कमलप्रसाद पंगेनी

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री तुलाराम दाहाल    गोरखा
२. श्री ताराराज राना    तनहुँ
३. श्री शारदा रिमाल    लम्जुङ
४. श्री पुरुषोत्तम पराजुली    कास्की
५. श्री सूर्य रेग्मी    स्याङ्जा
(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु पदेन रहनेछन्
१. उपसभापति श्री रामचन्द्र पौडेल
२. श्री गोपालमान श्रेष्ठ
३. श्री दिलबहादुर घर्ती
४. श्रीमती कमला पन्त
५. श्री धनराज गुरुङ
६. श्री सुरेन्द्रराज पाण्डे
७. श्री शंकर भण्डारी
८. श्री जीवन परियार

लुम्बिनी अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री सुरेन्द्रराज पाण्डे

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री ढुण्डिराज शास्त्री,
२. श्री रेवतीप्रसाद भुसाल,

पूर्व सांसदहरु
१. श्री कमलेशकुमार शर्मा    कपिलवस्तु
२. श्री झकबहादुर पुन    गुल्मी
३. श्री विष्णुराज आचार्य    कपिलवस्तु
४. श्री महेन्द्रध्वज जी.सी.    नवलपरासी
५. श्री सूर्यप्रसाद प्रधान    रुपन्देही

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. गुल्मी    चन्द्रबहादुर के.सी.
२. पाल्पा    बीरबहादुर राना
३. अर्घाखाँची    कमलप्रसाद भुसाल
४. नवलपरासी    देवेन्द्रराज कँडेल
५. रुपन्देही    अब्दुल रज्जाक
६. कपिलवस्तु    सुरेन्द्रराज आचार्य

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री राजेन्द्रप्रसाद पन्त    गुल्मी
२. श्री रामेश्वर पन्थी    पाल्पा
३. श्री विष्णु मुस्कान खनाल    अर्घाखाँची
४. श्री इन्दु सापकोटा    नवलपरासी
५. श्री अष्टभुजा पाठक    रुपन्देही

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. श्री रामकृष्ण ताम्राकार
२. श्री बालकृष्ण खाँण
३. श्री दिपकुमार उपाध्याय
४. श्री मानबहादुर विश्वकर्मा
५. डा. शशांक कोइराला
६. श्री कृष्णचन्द्र नेपाली
७. श्री चन्द्र भण्डारी
८. श्रीमती पुष्पा भुसाल
९. श्री राजनप्रसाद पन्त
१०. श्री वावुराम राना

धवलागिरी अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री एन.पी.साउँद

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य

पूर्व सांसदहरु
१. श्री गोविन्द शर्मा कँडेल    बाग्लुङ
२. श्री सुशीलमान शेरचन    मुस्ताङ
३. श्री रोमी गौचन थकाली     मुस्ताङ
४. श्री मीन बा.खत्री    बाग्लुङ
५. श्री ऋषिकेश तिवारी    पर्वत

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. मुस्ताङ    श्री सुवर्णकुमार विष्ट
२. म्याग्दी    श्री रेशमबहादुर वानियाँ
३. बाग्लुङ    श्री प्रकाश शर्मा पौडेल
४. पर्वत     श्री लालकाजी गुरुङ

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री आनन्द शेरचन    मुस्ताङ
२. डा. भूपेन्द्रबहादुर खड्का    म्याग्दी
३. श्री वसन्तबहादुर सि.के.    पर्वत
४. श्री राम प्रसाद आचार्य    बाग्लुङ
५. श्री यदुुनाथ कँडेल    बाग्लुुङ

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. श्री अर्जुनप्रसाद जोशी
२. सुश्री रत्न शेरचन

कर्णाली अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोजक     — श्री मीन विश्वकर्मा

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री दिनवन्धु श्रेष्ठ,
२. श्रीमती भीमकुमारी बुढा मगर

पूर्व सांसदहरु
१. श्री हस्तबहादुर मल्ल,
२. श्री तिलकप्रसाद न्यौपाने,
३. श्रीमती दूधकुमारी हमाल,

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. डोल्पा    श्री टंकप्रसाद उपाध्याय
२. मुगु    श्री ऐनबहादुर शाही
३. जुम्ला    श्री मानव सैजुवाल
४. कालीकोट    श्री कालीबहादुर सहकारी
५. हुम्ला    श्री जयपति रोकाय

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री श्रीबहादुर शाही    डोल्पा
२. श्री खड्गबहादुर शाही    मुगु
३. श्रीमती देवकी श्रेष्ठ    जुम्ला
४. श्री अम्ब शाही     कालिकोट
५. श्री रिता शाही    हुम्ला

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. श्री जीवनबहादुर शाही

सेती अञ्चल समन्वय समिति

(क) संयोेजक     — श्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री सिद्धराज ओझा,
२. श्री सुनिलकुमार भण्डारी,
३. श्री चन्द्रसिंह भट्टराई,

पूर्व सांसदहरु
१. श्री रामबहादुर विष्ट    अछाम
२. श्री पुष्करनाथ ओझा    कैलाली
३. श्री जनकराज गिरी    बाजुरा
४. श्री यज्ञराज पाठक    डोटी
५. श्रीमती कल्पाना सोप    डोटी

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. बाजुरा    श्री मनबहादुर रावल
२. अछाम    श्री पुष्पबहादुर शाह
३. वझाङ    श्री पृथ्वीबहादुर सिंह
४. डोटी    श्री बीरबहादुर बलायर
५. कैलाली    श्री नरनारायण शाह

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री रामसिंह रावल    बाजुरा
२. श्री जगत जोशी    बझाङ
३. श्री बलबहादुर कुँवर    अछाम
४. श्री दुर्गा फुलारा    डोटी
५. श्री बीरबहादुर हमाल    कैलाली

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. श्री बद्री पाण्डे
२. श्रीमती ईश्वरी न्यौपाने

महाकाली अञ्चल समन्वय समिति

संयोजक     — श्री जीवनबहादुर शाही

(ख) अनुसार    — सांसद

(ग) अनुसार     पूर्व केन्द्रीय सदस्य
१. श्री तारिणदत्त चटौत,
२. श्री विनयध्वज चन्द,
३. श्री कृष्णकुमार जोशी,

पूर्व सांसदहरु
१. श्री हिरादत्त भट्ट
२. श्री नरेन्द्रबहादुर बम
३. श्री वासुदेव भट्ट
४. श्री गंगादत्त जोशी (कञ्चनपुर)
५. श्री केशवबहादुर सिंह

(घ) अनुसार    वर्तमान जिल्ला सभापतिहरु
१. दार्चुला    श्री महादेव बडू
२. बैतडी    श्री नरबहादुर चन्द
३. डडेल्धुरा     श्री कर्णबहादुर मल्ल
४. कञ्चनपुर    श्री बहादुर सिंह थापा

(ङ) अनुसार    क्रियाशील सदस्यहरुमध्येबाट
१. श्री मदन गिरी    दार्चुला
२. श्री विष्णुदत्त जोशी    बैतडी
३. श्री गणेश भट्ट    डडेल्धुरा
४. श्री रामलाल राना थारु    कञ्चनपुर
५. श्री केशव चन्द    कञ्चनपुर

(च) अनुसार    वर्तमान केन्द्रीय सदस्यहरु (आमन्त्रित)
१. नेता श्री शेरबहादुर देउवा
२. श्री दिलेन्द्रप्रसाद बडू
३. श्री एन.पी. साउँद

काठमाडौँ उपत्यका समन्वय समिति

संयोजकस् श्री राम कृष्ण ताम्राकार

सदस्यहरुः—
उपत्यकाभित्रका जिल्ला सभापतिहरु
काठमाडौँ    श्री भीमसेनदास प्रधान
ललितपुर    श्री मदन अमात्य
भक्तपुर    श्री गणेशमान चक्रधर

सदस्यहरु — क्षेत्रिय सभापतिहरु ः—
१.    श्री हिरालाल तण्डुकार    काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. १
२.     श्री उपेन्द्र कार्की    काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. २
३.     श्री चक्रबहादुर ठकुरी     काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. ३
४.    श्री न्हुच्छे नारायण क्षेष्ठ    काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. ४
५.     श्री रमेश कुु. खड्का     काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. ५
६.     श्री न्हुच्छे नारायण मानन्धर     काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. ६
७.     श्री धर्म राज अर्याल     काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. ७
८.     श्री मोहन बस्नेत     काठमाण्डौ, क्षेत्र नं. ८
९.     श्री धर्म राज गौतम     काठमाण्डौ, क्षेत्र नंं ९
१०.    श्री राज कुुमार नकर्मी    काठमाण्डौ, क्षेत्र १०
११.    श्री खुुम प्रसाद धिमिरे    ललितपुुर,    क्षेत्र नं. १
१२.    श्री गणेश सिलवाल     ललितपुुर,    क्षेत्र नं. २
१३.    श्री गजेन्द्र महर्जन     ललितपुुर,    क्षेत्र नं. ३
१४.    श्री कृष्ण लाल भौडेल     भक्तपुुर,    क्षेत्र नं. १
१५.    श्री रामेश्वर प्रसाद ढुगेल     भक्तपुुर,    क्षेत्र नं. २.
चिनकाजी श्रेष्ठ
मुख्य सचिव

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पर्यटन विकास आयोजना वागमती प्रदेश हेटौडा, मकवानपुरका सव–इन्जिनियर नेत्रप्रसाद लामिछाने ५० हजार रुपैयाँ घुससहित पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौं । प्रचण्ड नेपाल नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले संसदीय दलको नेतामा पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई दलको नेता चयन गरेको छ ।

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्दका उपस्थितिमा दुवै पक्षबीच बिहीबार भएको सहमतिमा आज

नवलपरासी । सरकारले प्रतिबन्ध फुकुवा गरेसँगै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ सार्वजनिक भएका छन् । नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व) नवलपुरको