एमालेमा नौ जना केन्द्रिय सदस्यको मनोनयन

१६ बैशाख २०७०, सोमबार १९:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १६ वैशाख । नेकपा एमालेको स्थायी समिति बैठकले केन्द्रिय कमिटीमा रिक्त नौ सदस्यको स्थानमा सदस्यहरु मनोनयन गरेको छ । सोमबार बसेको स्थायी समितिको बैठकबाट केन्द्रिय सदस्यमा मनोनयन हुने भाग्यमानीहरुमा उपत्यकाका सचिव सानुकुमार श्रेष्ठ, वागमती सचिव शेरबहादुर तामाङ, अखिलका पूर्वअध्यक्ष राजेन्द्रकुमार राई, पार्टीका भोजपुर अध्यक्ष शेरधन राई, पाँचथरका अध्यक्ष गणेश काङमाङ,  तनहुँका नेता एकबहादुर राना, कर्णालीका सचिव चन्द्रबहादुर शाही, महोत्तरीका नेता रामदयाल मण्डल र अखिल नेपाल किसान महासंघका उपाध्यक्ष केशवलाल श्रेष्ठ रहेका छन् । यस्तै पूर्वसभामुख सुवास नेम्वाङ र ज्ञानबहादुर भुजेललाई रिक्त पाँच प्रतिशतबाट केन्द्रमा मनोनयन गर्ने सहमति भएको एमाले स्रोतले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गुल्लरिया । बर्दियाको बाँसगढी नगरपालिकामा एकै दिन चार बालिका बलात्कारको शिकार भएका छन् । १४ वर्षीय एक किशोरले एकै दिन

बैतडी । नेपाल र भारत जिल्लास्तरीय सीमा सुरक्षा समन्वय समितिको बैठक बिहीबार सम्पन्न भएको छ । बैठक भारतको झुलाघाटमा सम्पन्न

म्याग्दी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–४ फापरखेतमा बिहीबार राति भएको जिप दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने चार घाइते भएका

काठमाडौं । सर्वोच्च अदालतले संसद विघटन बदर गरेपछिको अवस्थामा छिमेकी मुलुकले पनि चासो देखाउन थालेका छन् । नेपालमा भएको राजनीतिक