पत्रकार गगनलाई पत्नीशोक

१० बैशाख २०७०, मंगलवार १८:३० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० वैशाख । प्रेस चौतारी नेपालका पूर्वअध्यक्ष एवम् पत्रकार गगन बिष्टलाई पत्नीशोक परेको छ । मंगलबार दिउँसो गुल्मीबाट काठमाडौंतर्फ आउने गर्दा बिष्टपत्नी लता बिष्टलगायत आठजना सवार टाटासुमो जिप तानसेन–तम्घास सडकखण्डको खस्यौलीस्थित करङगैरामा दुर्घटनाग्रस्त हुँदा चारजनाको मृत्यु भएको हो । दुर्घटनामा बिष्टका ज्वाइँ र भाञ्जीकोसमेत मृत्यु भएको छ । स्वर्गीय लता पूर्वमन्त्री एवम् एमाले नेता गोकर्ण बिष्टकी भाइबुहारी हुन् ।
विपरित दिशाबाट आएको अर्को सवारीलाई साइड दिने क्रममा चिप्लिएर टाटासुमो सडकबाट दुई सय मिटर तल खोल्सामा खस्दा बिष्टपत्नी लता र बिष्टकी भाञ्जी आस्था जीसीको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो भने बिष्टका ज्वाइँ ज्ञानबहादुर जीसी र उनका दाइ रामबहादुर जीसीको तानसेनस्थित मिसन अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको बताइएको छ । दुर्घटनामा परी अन्य चारजना घाइते भएका छन् ।
घाइते हुनेहरुमा गगनका पुत्र सिद्धान्त विष्ट, भाञ्जी उमा जीसी, आदर्श जीसी र गाडीचालक ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ रहेका छन् । सिद्धान्त, उमा र आदर्शको राजधानीमा उपचार चलिरहेको छ । मृतक ज्ञानबहादुर जीसी किष्ट बैंकमा चार्टर्ड एकाउन्टेन्टका रुपमा कार्यरत रहेका थिए भने गगनपत्नी लता गोरखापत्रका कर्मचारी हुनुहुन्थ्यो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संसद अधिवेशन आव्हान गरेकी छन् । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकको सिफारिस गरेअनुसार राष्ट्रपति भण्डारीले फागुन

विसं २०७८ मा तीन दशैँ परेको छ । यो वर्ष चैत्र शुक्ल पक्षमा पर्ने दुई वटा चैते दशैँ परेको छ

डोटी । जिल्लामा एघार प्रतिशत किशोरी उमेर नपुग्दै गर्भवती हुने गरेको पाइएको छ । जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयको तत्थ्याङ्कअनुसार जिल्लाभरका स्वास्थ्य

काठमाडौं । नेकपा प्रचण्ड–माधव समूहले प्रमुख सचेतकबाट देव गुरुङलाई हटाएकोमा आपत्ति जनाएको छ । सोमबार बिहान बसेको सचिवालय बैठकले प्रधानमन्त्री