उत्तरपुस्तिका हराएको भन्दै क्याम्पसमा तालाबन्दी, दुई महिला प्रहरीले भगाए महिला कैदी

९ बैशाख २०७०, सोमबार १९:४४ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, ९ बैशाख । सुरक्षा घेराभित्र उपचार गराइरहेका थुनुवा फरार भएपछि  रुपन्देहीका दुई महिला प्रहरी निलम्बित भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यलय रुपन्देहीका अनुसार महिला सेलमा कार्यरत प्रहरी हवल्दार बृन्दाकुमारी केसी र प्रहरी जबान कमला कुमाललाई लापर्वाही गरेको भन्दै सेवाबाट निलम्बित गरि कारबाही  अघि बढाइएको  हो  । कर्तब्य ज्यान मुद्दाको अभियोयमा  थुनामा  रहेकी जमुना देवी मुखिया उपचारका क्रममा  भैरहवास्थित भीम अस्पतालबाट भागेपछि उनिहरुलाई लापर्वाही गरेको अभियोगमा कारवाही गरिएको छ भने फरार कैदी जमुनादेवीको खोजी तिब्र पारिएको बताइएको छ ।

अनिश्चितकालिन तालाबन्दी
नेकपा माओवादी निकट अखिल (क्रान्तिकारी) लुम्बिनी बाणिज्य क्याम्पस कमिटिले क्याम्पस प्रमुखको कार्यकक्षमा अनिश्चितकालिन तालाबन्दी गरेको छ ।
बी.बी.एस.दोस्रो वर्षमा अध्ययनरत परीक्षार्थी प्रकाश खड्काद्वारा २०७० साल वैशाख २ गते दिइएको फाइनान्स विषयको परिक्षाको उत्तरपुस्तिका क्याम्पस प्रशासनले हराएको भन्दै क्रान्तिकारीले क्याम्पस प्रमुखको कार्यकक्षमा तालाबन्दी गरेको हो ।
उत्तरपुस्तिका हराउनु प्रशासनकै कमजोरी रहेको भन्दै तत्काल समस्याको समाधान गर्न क्याम्पस प्रमुखलाई २४ घण्टे अल्टिमेटम समेत पेश गर्दा समेत यस विषयमा क्याम्पस प्रशासन मौन रहेकोले क्याम्पस प्रमुखको कार्यकक्षमा अनिश्चितकालीन तालाबन्दी गर्नुपरेको (क्रान्तिकारी)का क्याम्पस कमिटि अध्यक्ष राजु जि.सी.ले बताए । क्याम्पस प्रशासनले भने उत्तरपुस्तिका हराएको नभएर विद्यार्थी प्रकाश खड्का र प्रतिमा भट्टराईको उत्तरपुस्तिकाको सिरियल नं. एउटै भएको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी