हतियार कारोवारी महिला राजधानीमा पक्राउ, धनुषामा प्रहरी हिरासतबाटै दुई कैदी फरार

८ बैशाख २०७०, आईतवार १८:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ८ वैशाख । धनुषा जिल्लाको देवडिया प्रहरी चौकीबाट शनिबार राती दुई कैदी फरार भएका छन् । भारत मधुवनीका १७ बर्षीय छोटे अंसारी र १७ बर्षीय शहिद मोहम्मद थुनुवा कोठाबाट राती बाह्र बजे हतकडीसहित फरार भएको प्रहरीले जनाएको छ । फरार थुनुवाहरु मोटरसाईकल चोरी गर्न लागेको अभियोगमा पक्राउ परेका थिए ।
स्थानीय लोहना­८ स्थित मुसलमान समुदायको जलसा मेला लागिरहेको अवस्थामा जनकपुर नगरपालिका­४ बस्ने अफरोज खानको ज ३ प ७९१३ नंबरको मोटरसाइकल चोरी गर्न लागेको भनि स्थानीयबासीले प्रहरीलाई जानकारी गराए पश्चात प्रहरीले निजहरुलाई नियन्त्रणमा लिई प्रहरी चौकीमा राखेको थियो ।
यसैबीच सिन्धुपाल्चोक जिल्ला शिवपोखरी घर भई हाल काठमाडौं काँडाघारीस्थित अम्विका बस्नेतको घरमा बस्दैआएकी ३० बर्षीया सृजना घिमिरेलाई प्रहरीले अवैध होम सिक्सर रिभल्भरसहित  पक्राउ गरेको छ । गोठाटारस्थित पेप्सीकोलामा अवैध हतियारको कारोवार तथा ओसारपसार गर्ने गरेको सूचनाको आधारमा प्रहरीले टोली उक्त स्थानमा छापा मार्दा उनी पक्राउ परेकी हुन् । सृजनामाथि थप अनुसन्धान सुरु गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी