कांग्रेसले चुनावी मोर्चा नबनाउने नेता महतको स्पष्टोक्ति

८ बैशाख २०७०, आईतवार १७:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ८ वैशाख । राष्ट्रपतिद्वारा चार पटक कुको तयारी भएको पूर्वप्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईको अभिव्यक्तिले चर्चाको बजार तताइरहेको बेला नेपाली कांग्रेसका प्रभावशाली नेता डा. रामशरण महतले सत्ता छोड्नुपरेको पीडामा डा. भट्टराई बर्बराउनुभएको प्रतिक्रिया दिएका छन् । नेपाल प्रेस युनियन कास्कीले आइतबार आयोजना गरेको पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा नेता महतले एमाओवादीको सरकारविरोधि अभिव्यक्तिबाट उसले दोस्रो संविधानसभाको चुनाव नचाहेको स्पष्ट भएको पनि बताए ।
आगामी निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसले एमालेलगायतका लोकतान्त्रिक शक्तिहरुसँग चुनावी गठबन्धन गर्नेबारे सञ्चारकर्मीहरुको जिज्ञासामा डा. महतले कांग्रेसले कसैसँग त्यसप्रकारको गठबन्धन नगर्ने प्रस्ट्याउनुभयो ।  प्रतिष्पर्धाका नाममा लोकतान्त्रिक शक्तिहरुसँग अनावश्यक र अस्वस्थ प्रतिष्पर्धा नगरिने र आवश्यकता हेरी स्थानविशेषमा तालमेलको रणनीति भने हुन सक्ने उनले स्पष्ट पारे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) दाहाल–नेपाल समूहले केन्द्रीय सदस्यहरुलाई पार्टीको परिचयपत्र र नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन दिएको छ ।

काठमाडौं । झापा जिल्लाको बिएण्डसी शिक्षण अस्पताललाई सम्बन्धन दिने तयारी भएको प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले बताए । उनले आज बिर्तामोडस्थित

काठमाडौं । समृद्धिको यात्रामा अघि बढेको मुलुकमा पछिल्लो दुई वर्षमा आर्थिक अपराधका ठूलाठूला घटनाको पर्दाफास भएको छ । राजश्व छलीमा

काठमाडौं । सरकारले नेत्र विक्रम चन्द समूहसँग वार्ता गर्न दुई सदस्यीय वार्ता टोली गठन गरेको छ । वार्ता टोलीमा गृहमन्त्री