कोही बलात्कारी कोही अवैध नोटधारी !

८ बैशाख २०७०, आईतवार ०६:२६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ८ वैशाख । नक्कली भारतीय नोटको कारोबार गर्ने पर्सा खल्वाटोला–९ निवासी सुरेन्द्र गुप्ता, बिरगंजका श्रवण शर्मा र बारा छतवा–३ का सुधिरकुमार कुश्वाहालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनीहरुलाई अवैध भारतीय नोट २ लाख ९८ हजार ५ सयसहित पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरु लामो समयदेखि नक्कली नोटको कारोबारमा संलग्न रहँदै आएका अनुसन्धानले देखाएको बुझिएको छ ।
उता १४ बर्षीया बालिकालाई जवरजस्ती अनुचित कार्य गर्न खोजेको अभियोगमा दैलेख नेपा–८ बस्ने ३८ बर्षीय घनश्याम कार्की पक्राउ परेका छन् । कार्कीले जिल्लाको नाउलेकटुवाल–४ की ती बालिकालाई बाख्रा चराउन गएको अवस्थामा जवरजस्ती अनुचित कार्य गर्ने उदेश्यले हातपात गर्दा छाती र खुट्टामा चोट लागेको भनी पिडित बालिकाको आमाले प्रहरी चौकी डुङेश्वरमा निबेदन दिएकी थिइन् ।
यस्तै आप्mनै घरमा डेरा गरी बस्ने २१ बर्षीया महिलालाई बलात्कारको दुस्प्रयास गर्ने दमक–१० निवासी गोपाल काप्mलेलाई पनि प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । काफ्लेले आम्दा अस्पतालमा काम गर्ने ती महिलालाई हातपात गर्न खोजेपछि महिला भाग्न सफल भई आफन्तलाई घटनाबारे जानकारी दिएकी थिइन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । वीरगन्जकी छपकैयाकी मुस्कान खातुनले अमेरिकी विदेश मन्त्रालय दिने अवार्ड पाएकी छन्। गत वर्ष विद्यालय जाँदै गर्दा तेजाब आक्रमणमा

काठमाडौं । गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्षको नेतृत्वमा संघका एक प्रतिनिधि मण्डल र राष्ट्रिय पुनर्निर्माण प्राधिकरणका सचिव, मणिराम गेलालले निर्माणाधिन लाप्राक

काठमाडौं । विप्लव समूहका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ आज सार्वजनिक हुनुहुँनेछ । सरकारले विप्लव समूहसँग वार्ता गरी तीन बुँदे सहमति

जिन्दगीको परीक्षार्थीलाई मूल ग्रन्थ बेच्दैन सन्दर्भ पुस्तक पनि बेच्दैन केवल गेसपेपर बेच्छ आजको बजार । विद्रोह चेत बोकेर कविता लेख्ने