रुपन्देही कांग्रेसले जनआन्दोलन दिवस मनाउने

८ बैशाख २०७०, आईतवार ०६:२३ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, ८ वैशाख । जनआन्दोलनका उपलब्धिहरुलाई संस्थागत गर्ने उद्देश्यले नेपाली कांग्रेस रुपन्देहीले जनआन्दोलन दिवस मनाउने भएको छ । २०६२/०६३ मा नेपालका राजनीतिक शक्तिहरुले तत्कालिन शासन व्यबस्थाविरुद्ध गरेको आन्दोलनबाट प्राप्त उपलव्धिहरुलाई संस्थागत गर्न जोड दिँदै आगामी बुधबार (वैशाख ११) गते पार्टी कार्यालयमा कार्यक्रम आयोजना गरिएको पार्टीका सचिव रामकृष्ण खाणले जानकारी दिए । 
पार्टीको जिल्ला कार्यसमितिका सभापति अव्दुल रज्जाकको सभापतित्वमा बसेको बैठकले संविधानसभाको आसन्न निर्वाचन निष्पक्ष रुपमा सफल गराउन र सो संबिधानसभामार्फत बहुजातीय, बहुभाषिक पहिचानसहितको संबिधान सुनिश्चितता गर्न योगदान पु¥याउने निर्णय पनि गरेको छ । त्यस्तै बैठकले आसन्न स्ववीयूको निर्वाचनमा नेपाल बिद्यार्थी संघलाई जिताउनका लागि पार्टीले गर्ने भूमिका निर्वाह गर्न तयार हुन र समयअनुसार पार्टी अनुकुल बनाउनका लागि क्षेत्रीय तथा नगर सभापतिहरु र नेबिसंघलाई कृयाशिल हुन आव्हान गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। राष्ट्रियसभाको निर्वाचन सकिएसँगै सत्ता गठबन्धनको भविष्य के हुन्छ भन्ने प्रश्न उब्जिएको छ। सत्ताघटकका अन्य दलले गठबन्धनलाई आगामी संघीय र

काठमाडौं।एमालेमा गएका पूर्वमाओवादी नेताहरू अहिले पछुताउन थालेका छन् । एमाले नेतृत्व व्यक्तिवादी भएको र आफ्ना गुनासोको सुनुवाई नगरेको भन्दै केहि

काठमाडौं । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमनका कर्मचारीले कार्यालय समयमा मोबाइल चलाउन नपाउने भएका छन् । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमन कार्यालयले शुक्रबार एक

जुम्ला । जुम्लाको पशुअस्पताल तथा पशुसेवा कार्यालयले आह्वान गरेको प्रस्तावनामा जुम्लाका भेडापालक कृषकले निवेदन दिएका छन् । कर्णाली प्रदेश सरकारले