लुटेरा नै लुटिए

७ बैशाख २०७०, शनिबार ०८:३७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ७ वैशाख । सुन पसललेलाई लुट्न खोज्ने लुटेराहरु रुपन्देहीमा आफै लुटिएका छन् । रुपन्देहीको मधुवनी–७ निवासी ६० बर्षीय छोटेलाल सुनार र उनको २५ बर्षीय छोरा बृजेश कुमार वि.क.लाई लुट्न खोज्ने लुटेराबाट उनीहरुले पेस्तोल नै लुटेर प्रहरीलाई बुझाएका छन् ।
सुनारका बाबुछोरा आफ्नो घरबाट मोटरसाईकलमा सवार भई मधुवनी–८ महिलाबारमा रहेको सुनचाँदी पसलतर्फ जाँदै गरेको अवस्थामा दुई लुटेराहरुले बाटो छेकी पेस्तोल तेस्याउँदै लुट्न खोजेका थिए । तर फुर्तीला वृजेशले लुटेराहरुलाई छक्याउँदै तिनीहरुमाथि आक्रमण गरे र उनका वृद्ध बाबुले पनि साथ दिए । अन्ततः लुटेराहरुका हातबाट उनीहरुले ेड इन युएसए लेखेको ५ राउण्ड गोली लोड भएको पेस्तोल खोस्न सफल भए । तर, लुटेराहरु भने भाग्न सफल भएको बताइएको छ ।
उता तनहुँमा ६ बर्षीया बालिकालाई बलात्कार गरेको अभियोगमा देवघाट–२ बस्ने १६ बर्षीय दिपक गुरुङ, १२ बर्षीय सुमन श्रेष्ठ सहित ३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनीहरुले सोही ठाँउ बस्ने नवराज अवस्थीको घरमा लगेर ती बालिकालाई जवरजस्ती करणी गरेको बताइएको छ । प्रहरीले पिडित बालिकालाई उपचारको लागि मेडिकल कलेज चितवन पठाएकोमा उपचार पश्चात आफन्तको जिम्मा लगाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

देशभर पछिल्लो २४ घण्टामा थप चार हजार ९६१ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । यो सङ्ख्या शनिबार देखिएको नयाँ

काठमाडौं । संघीय संसद्अन्तर्गत प्रतिनिधिसभाको बैठक आगामी १६ माघमा बोलाइएको छ । यसअघि ३ माघमा बस्ने गरी बोलाइएको बैठक कोभिड

नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एवं पूर्व उपप्रधानमन्त्री विजयकुमार गच्छदारले भर्खरै सम्पन्न नेपाली कांग्रेसको १४औँ महाधिवेशनपछि पार्टीमा कुनै असहजता नरहेको बताउनुभएको

म्याग्दीका सरकारी कार्यालयबाट सेवा लिन र होटलमा बस्न कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएको कार्ड अनिवार्य देखाउनुपर्ने भएको छ । जिल्ला कोभिड–१९ सङ्कट