कांग्रेसले गल्तीको सजाय पाएको देउवाको कथन

६ बैशाख २०७०, शुक्रबार २२:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ६ वैशाख । अझै पनि असारमा निर्वाचन हुनसक्छ भनी केही नेताहरुले सार्वजनिक अभिव्यक्ति दिइरहेको परिवेशमा नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता शेरवहादुर देउवाले आगामी भदौमा मात्र निर्वाचनको मिति तोक्नुपर्ने धारणा अगाडि सारेका छन् । अहिले नै निर्वाचनको मिति तोक्दा सबै काममा बाधा पर्ने र समस्या उत्पन्न हुन सक्ने तर्क गर्दै देउवाले मंसिरमा हुने निर्वाचनको मिति तीन महिना अघि मात्र तोकिनु उचित हुने बताए । शुक्रबार सर्लाही लालबन्दीमा आयोजित पत्रकार भेटमाउनले यस्तो धारणा अगाडि सारेका हुन् ।
नवलपरासीमा महासमितिको भेलाले अघिल्ला गल्ती कजमोरी सच्याएर सबैलाई समेट्दै अघि बढ्ने प्रस्ताव पारित गरेकोले जनताको विश्वास कांग्रेसप्रति बढेको उल्लेख गर्दै देउवाले आशन्न निर्वाचनमा काग्रेसको पक्षमा जनताले मतदान गर्ने र बहुमत हासिल हुने दावी गरे ।
उनले कांग्रेस मधेसकै पार्टी भएको भन्न पछि परेनन् । यसअघि पार्टीले गरेको गल्तीको संजाय मधेसले दिएको भन्दै उनले मधेसी जनताको सहानुभूति बटुल्ने प्रयास समेत गरे । गल्तीको सजाय पाईसकेकोले जनताले अब कांग्रेसले केही गर्छ भन्ने विश्वासका साथ मत दिएर बहुमत दिलाउन आग्रह गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी

काठमाडौँ । काठमाडौँ महानगरपालिकाको प्रमुख पदमा स्वतन्त्रतर्फबाट उम्मेदवारी दिएका बालेन्द्र शाहले फराकिलो अग्रतालाई कायमै राखेका छन् । मुख्य निर्वाचन अधिकृत कार्यालय

यातायात व्यवस्था विभागले जेठ ४ गतेबाट लागू हुने गरी सार्वजनिक यातायातको भाडा वृद्धि गरेको छ। विभागले मङ्गलबार सूचना जारी गर्दै

काठमाडौं ।स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणनाको नजिता आउने क्रम चलिरहेको छ। अहिलेसम्म देशभरका चार सय ४ स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक