रेग्मीलाई भेटे राजदूतहरुले

३ बैशाख २०७०, मंगलवार १६:३९ मा प्रकाशित

रासस, काठमाडौं, ३ वैशाख । नेपालका लागि इजिप्ट, कतार र साउदी अरेबियाका राजदूतहरूले मंगलबार अन्तरिम चुनावी परिषद्का अध्यक्ष खिलराज रेग्मीसँग उनकै कार्यकक्षमा भेटवार्ता गरेका छन् । इजिप्ट र कतारका राजदूतद्वय क्रमशः मुस्तफा गेन्डी र अहमेद जासिम मोहमेद अलि अल हमिद तथा साउदी अरेबियाका कार्यवाहक राजदूत अदनन अलिअल हुमादीले अध्यक्ष रेग्मीलाई भेटेर आ-आफ्ना सरकारकातर्फबाट सफल कार्यकालको शुभकामना व्यक्त गरे ।
भेटपछि रासससँग सङ्क्षिप्त कुरा गर्दै राजदूत गेन्डीले आफूहरूले संविधानसभाको सफल निर्वाचनको कामना गर्दै त्यसमा कसरी सघाउन सकिन्छ भन्नेबारेमा छलफल गरेको बताए । भेटमा द्विपक्षीय सम्बन्ध विस्तार एवम् आपसी चासोका विविध विषयमा आफूहरूबीच विचारविमर्श भएको जानकारी पनि राजदूत गेन्डीले दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सरकार र विप्लव समूहबीचको औपचारिक वार्ता आजदेखि सुरु भएको छ । आज बिहान दुवै समूहको पहिलो चरणको औपचारिक

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) दाहाल-नेपाल समूहले आज बुधबार दिनभर बैठकैबैठक राखेका छन् । कसरी अघि बढ्दा प्रधानमन्त्री ओलीलाई

वर्षौँदेखि कालीगण्डकी नदीको अवैधरूपमा दोहन हुँदै आएको छ । देश सङ्घीयतामा गइसकेपछि गण्डकी प्रदेश सरकारले नदीजन्य पदार्थको उत्खनन तथा निकासी

टीकापुर । सन्तानको रहर पुगेकाहरुका लागि सञ्चालन गरिएको स्थायी बन्ध्याकरण शिविरमा दुई दिनमा ४६ जनाले सेवा लिएका छन् । पहिलो