बोस्टनमा बम विष्फोट, तीनको मृत्यु, सयौँ घाइते

३ बैशाख २०७०, मंगलवार ०९:३९ मा प्रकाशित

एजेन्सी, ३ वैशाख । अमेरिकाको बोस्टन सहरमा लगातार बम विष्फोट भएको छ । विष्फोटमा परेर तीन व्यक्तिको ज्यान गएको र सयभन्दा बढी घाइते भएको एजेन्सीहरुले जनाएका छन् । नेपाली समयअनुसार सोमबार राती १२ ः ३० बजे बोस्टनको प्रसिद्ध जेएफके लाइब्रेरीको बाहिर घटना घटेको हो भने विष्फोटको समयमा बोस्टन म्याराथुन रेस चलिरहेको थियो । एफबीआईले घटनाको अनुसन्धान सुरु गरेको छ भने प्रारम्भिक अनुमानमा एफबीआईले ‘उग्रपन्थी हमला’ हुनसक्ने बताएको बीबीसीले जनाएको छ । विष्फोटपछि पुरै अमेरिकाको सुरक्षा व्यवस्था कडा बनाइएको छ ।
विष्फोटलगत्तै राष्ट्रपति बाराक ओबामाले देशको नाममा सम्बोधन गर्दै बोस्टन विष्फोटको जिम्मेदार व्यक्तिहरुले चर्को मूल्य चुकाउनुपर्ने बताउनुभएको छ । यो अपराध कसले गर्यो जानकारी नभए पनि अमेरिकाले खोजेर निकाल्ने आबामाले दाबी गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी