रेग्मीमाथि बढ्यो थापाको आशंका

२ बैशाख २०७०, सोमबार १९:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २ वैशाख । पछिल्लो समयमा सरकारको गतिविधिमाथि आशंका र अविश्वास प्रकट गर्दै आएका राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले सरकारले चुनाव नै गराउन नसक्ने सम्भावना बढेको र रेग्मी सरकारले चुनाव गराए पनि त्यो निष्पक्ष तथा स्वतन्त्र हुनसक्नेमा शंका प्रकट भएको अभिव्यक्ति दिएका छन् । खिलराज रेग्मीको अन्तरिम चुनावी मन्त्रिपरिषद् चार राजनीतिक दलको शिखण्डी र कठ्पुलतीसरह रहेको भन्दै थापाले सरकारप्रति आक्रोस पोखे । 
राप्रपा नेपालले चुनावका लागि देशव्यापी जनजागरण अभियान सुरु गर्न लागेको जानकारी दिन पार्टीको केन्द्रिय कार्यालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा थापाले मन्त्रिपरिषद् तथा निर्वाचन आयोगमा राजनीतिक भागबण्डा गरिएकोले यसले निष्पक्ष र स्वतन्त्र निर्वाचन गराउन नसक्ने देखिएको बताए । असारको पहिलो साता निर्वाचन हुने वातावरण हुँदाहुँदै पनि चार दल, सरकार तथा निर्वाचन आयोगको कारण हुन नसकेको आरोप लगाउँदै उनले चारदलीय संयन्त्र रहेसम्म स्वतन्त्र र निष्पक्ष निर्वाचन हुन नसक्ने दाबी गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । प्रतिनिधिसभाको बैठकमा संवैधानिक परिषदसम्बन्धी अध्यादेश जबर्जस्ती पेश गरिएको भन्दै प्रमुख प्रतिपक्ष नेपाली काँग्रेसले बैठक कक्षमा नाराबाजी गरेको छ

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी दाहाल-नेपाल समूहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले नेकपा पार्टी विवादबारे सर्वोच्चबाट आएको फैसला अपेक्षा गरेभन्दा फरक

काठमाडौं । कोभिड–१९ बाट विदेशमा यस साता थप दुई नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली सङ्घअन्तर्गतको स्वास्थ्य समितिका संयोजक

काठमाडौं । नेकपा संसदीय दलको नेताबाट केपी ओलीलाई हटाएर पुष्पकमल दाहाललाई चयन गरिएको पत्र संसद सचिवालयले दर्ता गर्न अस्वीकार गरेको