खाँदबारीको आगलागीमा सात करोडको क्षति

२ बैशाख २०७०, सोमबार १०:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २ वैशाख । आज बिहान संखुवासभाको सदरमुकाम खाँदबारीमा भएको आगलागीबाट स्थानीय कृष्णमान शाक्यको नगद सात लाखसहित जलेर सात करोडबराबरको क्षति भएको छ । आगलागीबाट चारवटा घर पुर्णरुपमा जलेर नष्ट भए पनि कुनै मानवीय क्षति भने हुन पाएन । बिहान तीन बजेतिर शाक्यको घरबाट एक्कासि अगोको मुस्लो निस्किएको थियो भने आगो फैलिएर भरत श्रेष्ठ, दिनेश श्रेष्ठ र रामकाजी राईको घर पूर्णरुपमा जलेको बताइएको छ । आगलागीमा परेका चारवटै घरमा इलेक्ट्रोनिक्स सामान, जुत्ता र मोवाईल पसल रहेको थियो भने आगलागी नियन्त्रणमा लिन चार घण्टा लागेको थियो ।
आगो निभाउन ५० सेना, जनपथ र सशस्त्र प्रहरी गरि १ सय ५० जना तथा १ हजार बढी स्थानीयवासीन्दा सहभागी भएका थिए । खाँदबारीमा दमकल नभएका कारण आगो निभाउन समस्या भएको थियो । आर्मी क्याम्पमा भएको १ लाख लिटर क्षमताको ट्याङकी आगो नियन्त्रणमा लिन सहयोगी सावित भएको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा. शशाङ्क कोइरालाले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को दाहाल–नेपाल समूहसँग मिलेर जानुपर्ने धारणा राखेका छन्।

दमौली । नारी दिवसका अवसरमा तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाले श्रीमतीले श्रीमान् बोकेर दौडिने प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ । एक सय

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसले संसदीय दलको बैठक बोलाएको छ । आगामी शुक्रवार दिउँसो १ बजे संघीय संसद् भवन नयाँबानेश्वरस्थित ल्होत्से

न्यूयोर्क । रुसी विपक्षी नेता अलेक्सी नाभाल्नी विष प्रकरणमा अमेरिकाले रुसका शीर्ष अधिकारीमाथि प्रतिबन्ध लगाएको छ । अमेरिकाले रुसका शीर्ष