आगलागीबाट १ सय ३० घर नष्ट

३१ चैत्र २०६९, शनिबार १८:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३१ चैत । दिनप्रतिदिन आगलागीका घटना बढ्दै गएको बेला शनिबार पर्साको धोरे भन्ने स्थानमा भीषण आगलागी भएको छ । उक्त आगलागी बढ्दै गई १ सय ३० घर जलिसकेको र अझै नियन्त्रणमा आउन नसकेको बताइएको छ । आगलागीबाट भकारीका धान, धनमाल, बाख्रालगायत जलेको प्रहरीले जनाएको छ । वीरगञ्ज महानगरपालिका र रक्सौलबाट पुगेको दमकलले आगलागी नियन्त्रण गर्ने प्रयास जारी छ।
यसैगरी दैलेखमा भएको आगलागीको घटनामा परेर नौमुले ४ का शसि राम्जालीको छोरा र प्रेम बुर्चाकी छोरीको शुक्रवार राती मृत्यु भएको छ। एउटै घरमा बस्दै आएका यी परिवार एक्कासि आगोले घर बल्न थालेपछि खेलीरहेका ४ वर्षिय बलबहादुर राम्जाली र ३ वर्षिया छलि बुर्चाको जलेर मृत्यु भएको दैलेख नौमुले ईलाका प्रहरी कार्यालयले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

देशभर पछिल्लो २४ घण्टामा थप चार हजार ९६१ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । यो सङ्ख्या शनिबार देखिएको नयाँ

काठमाडौं । संघीय संसद्अन्तर्गत प्रतिनिधिसभाको बैठक आगामी १६ माघमा बोलाइएको छ । यसअघि ३ माघमा बस्ने गरी बोलाइएको बैठक कोभिड

नेपाल सरकारले महाकाली नदीपूर्वका लिम्पियाधुरा, कालापानी र लिपुलेकका सम्बन्धमा आफ्नो धारणा सार्वजनिक गरेको छ । सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालयमा

काठमाडौं- विसं १९९० माघ २ गते दिउँसो २:२४ बजे भूकम्प गएको सम्झनामा आज देशभर विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गरी आज २४औँ