सात महिनामा ५२ करोड रेमिट्यान्स भित्रियो

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार १८:०७ मा प्रकाशित

सिन्धुली, २१ चैत । सिन्धुलीमा चालु आर्थिक वर्षको सात महिनामा ५२ करोड रेमिट्यान्स भित्रीएको रेमिटसम्बन्धी कारोवार गर्ने संस्थाले जनाएका छन् । चालु आर्थिक वर्षको साउनदेखि माघ मसान्त सम्ममा सो रेमिट्यान्स रकम भित्रिएको मातृभूमी विकास बैँकले जनाएको छ । जिल्लामा उचित रोजिगारि नपाएर वैदेशिक रोजगारका लागि विभिन्न देशमा गएका युवा युवतीवाट रेमिट्यान्स रकम भित्रीँदै गएको वैँकका प्रवन्धक विनोद थापा वताउनुहुन्छ । वहाँका अनुसार विदेश पलायन हुनेको संख्यामा वृद्धि भएसंगै रकम भित्रने क्रम पनि वढ्दै गएको हो । गएको माघ महिनामा मात्रै सात करोड भन्दा वढि रेमिटान्स भित्रीएको शिद्धवावा मनि एक्सप्रेसले जनाएको छ । यसरी भित्रीएको रकम विशेषगरि कृषि, घरजग्गा र व्यवसायमा लगानी हुँदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला दुई सय ले बढेर रु ९७ हजार एक सय तोकिएको छ

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से