पत्रकार मञ्चद्धारा खेलाडीलाई सम्मान

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार १६:५६ मा प्रकाशित

बुटवल, २१ चैत । नेपाल खेलकुद पत्रकार मञ्च रुपन्देहीले आज बुटवलमा कार्यक्रम गरी केही दिन अघि धनकुटामा भएको भोजपुर गोल्डकप फुटवल प्रतियोगितामा विजयी रुपन्देहीको गोर्खा ब्वाइज क्लब र जिल्ला भलिवल सङ्घ रुपन्देहीको अधिवेशनबाट निर्वाचित नयाँ नेतृत्वलाई सम्मान गरेको छ । कार्यक्रममा अखिल नेपाल फुटवल संघ एन्फाका अध्यक्ष गणेश थापा र मञ्चका अध्यक्ष सुमन अधिकारीले दोसल्ला तथा अबिर लगाएर सम्मान गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा एन्फा केन्द्रिय अध्यक्ष एवं एएफसीका उपाध्यक्ष गणेश थापाले यस प्रकारको कार्यक्रमले खेलकुदको विकासमा टेवा पुग्ने धारणा राख्नुभयो । यसैगरी भलिबल सङ्घका केन्द्रीय सदस्य दिनेश पाण्डेले खेलकुद पत्रकार मञ्चले राम्रो कामको सुरुवात गरेकोमा बधाई दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

ओसासुनालाई हराउँदै एथ्लेटिको मड्रिड स्पेनिस लिग फुटबल ‘ला– लिगा’ को उपाधि नजिक पुगेको छ । गएराति भएको खेलमा एथ्लेटिकोले ओसासुनालाई

लेस्टर सिटीले पहिलो पटक एफए कप फुटबलको उपाधि जितेको छ । २१ हजार दर्गशकको उपस्थितीमा लण्डनस्थित वेम्लीमा भएको फाइनलमा चेल्सीलाई

काठमाडौं । देशकै पहिलो फ्रेन्चाइज फुटबल प्रतियोगिता खुकुरी नेपाल सुपर लिग (एनएसएल)को पहिलो सिजनको फाइनलमा शनिबार धनगढी एफसी र काठमाडौं

मड्रिड । स्पेनिस लिग फुटबलमा गएराति रियाल मड्रिड र भियारियाल विजयी भएका छन् । उपाधि होडमा रहेको रियाल मड्रिडले ग्रानाडालाई