पत्रकार मञ्चद्धारा खेलाडीलाई सम्मान

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार १६:५६ मा प्रकाशित

बुटवल, २१ चैत । नेपाल खेलकुद पत्रकार मञ्च रुपन्देहीले आज बुटवलमा कार्यक्रम गरी केही दिन अघि धनकुटामा भएको भोजपुर गोल्डकप फुटवल प्रतियोगितामा विजयी रुपन्देहीको गोर्खा ब्वाइज क्लब र जिल्ला भलिवल सङ्घ रुपन्देहीको अधिवेशनबाट निर्वाचित नयाँ नेतृत्वलाई सम्मान गरेको छ । कार्यक्रममा अखिल नेपाल फुटवल संघ एन्फाका अध्यक्ष गणेश थापा र मञ्चका अध्यक्ष सुमन अधिकारीले दोसल्ला तथा अबिर लगाएर सम्मान गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा एन्फा केन्द्रिय अध्यक्ष एवं एएफसीका उपाध्यक्ष गणेश थापाले यस प्रकारको कार्यक्रमले खेलकुदको विकासमा टेवा पुग्ने धारणा राख्नुभयो । यसैगरी भलिबल सङ्घका केन्द्रीय सदस्य दिनेश पाण्डेले खेलकुद पत्रकार मञ्चले राम्रो कामको सुरुवात गरेकोमा बधाई दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पूर्वकप्तान पारस खड्काले अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिनुभएको छ । खड्काले आज सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिएको

काठमाडौं । सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिता कात्तिक २९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । अखिल नेपाल फुटबल

अष्ट्रेलियाकी ओलम्पिक कास्य र रजत पदक विजेता जेसी फक्स टोकियो आलम्पिक्स २०२० मा पनि कास्य पदक जितिसकेकी छन् । तर,

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै