पाकिस्तानी सैनिक टोली जंगी अड्डामा

२६ चैत्र २०६९, सोमबार १७:४१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २६ चैत । नेपाल भ्रमणमा रहेका पाकिस्तानको नेशनल डिफेन्स युनिभर्सिटीको शैक्षिक भ्रमण टोलिल प्रधानसेनापति गौरव शम्शेर जबरासँग जंगी अड्डामा भेटघाट गरेको छ । भेटघाटका क्रममा पाकिस्तानी तथा नेपाली सेनाबीच रहेको सम्बन्ध, क्षेत्रिय तथा विश्व सुरक्षा स्थितिबारे छलफल भएको बुझिएको छ । 
ब्रिगेडियर मोहम्मद जाफर इकवालको नेतृत्वमा आइतबार नेपाल आएको १९ सदस्यीय टोलिमा पाकिस्तानी सेनाका सैनिक अधिकृत लगायत साउदी अरेबियाका शिक्षार्थी अधिकृतसमेत सम्मिलित रहेका छन् । भ्रमण टोलिले सोमबार नै नेपाली सेनाका पिएसओज् रथीहरुसंग अन्तरक्रिया तथा शिष्टाचार भेटघाट गरेको बताइएको छ भने उक्त टोलिलाई जंगी अड्डामा सैनिक युद्धकार्य निर्देशक सहायक रथी हरिबहादुर बस्नेतले ब्रिफिङ गर्नुभएको थियो ।
पाकिस्तानी शैक्षिक भ्रमण टोलिले मन्त्रिपरिषद्का अध्यक्ष, अर्थमन्त्री र रक्षा सचिवसंग भेट्ने कार्यक्रम रहेको छ भने परराष्ट्र मन्त्रालय तथा नेपाली सेनाको सैनिक कमाण्ड तथा स्टाफ कलेज, पाकिस्तानी तथा साउदी राजदुतावासको भ्रमण लगायत काठमाण्डौ उपत्यकामा रहेका सांस्कृतिक तथा पर्यटकिय क्षेत्रहरुको भ्रमण गर्ने कार्यक्रम समेत रहेको बुझिएको छ । टोलि आगामी ३० गते मात्र पाकिस्तान फर्किने छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट