सुजाताका ‘दायाँ हात’ पक्राउ

२५ चैत्र २०६९, आईतवार १२:३० मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ चैत । अपहरण र फिरौती लगायतका काण्डका अभियुक्त भन्दै सुनसरी प्रहरीले नेपाल विद्यार्थी संघका केन्द्रीय सदस्य सूर्य राईलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । राइमाथि ज्यान मार्ने उद्योग र हातहतियार खरखजानाको मुद्धामा फरारहरुको सूचिमा राखिएको प्रहरीले जनाएको छ । गएराती इनरुवाबाट पक्राउ गरिएका राइमाथि तीन वर्षअघि इटहरीका नागेश लिम्बुलाई अंगभंग हुनेगरि काटेको अभियोग लाग्दै आएको थियो । सीटीईभीटीको क्षेत्रिय कार्यालय इटहरीका कर्मचारी रेवती सापकोटाको अपहरण र फिरौती काण्डमा पनि उनी मुछिएका थिए । सोही अभियोगका अन्य अभियुक्तहरु यतिबेला अदालतको आदेशमा पुर्पक्षका लागि कारागारमा छन् भने राईलाई उक्त घटनाका मुख्य योजनाकार भएको दाबी प्रहरीले गरेको छ । राईलाई कांग्रेस नेतृ सुजाता कोइरालाले संरक्षण दिँदै आएको चर्चा चल्दैआएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

योङ स्टार क्लबद्वारा सञ्चालित सामुदायिक रेडियो सोलु एफएमका कार्यालयमा आगलागी भएको छ । आज विहान लागेको आगलागी नियन्त्रणमा आइसकेको रेडियो

यांगुन । म्यानमारमा सैन्य शासनको विरोधमा भएको प्रदर्शनमा प्रहरीले चलाएको गोली लागेर एकै दिन १८ जनाको मृत्यु भएको छ ।

काठमाडौ । संघीय संसद सचिवालयले प्रतिनिधि सभा बैठक सञ्चालनको तयारी गरेको छ । मन्त्रिपरिषद्को बैठकले फागुन २३ गते प्रतिनिधि सभा

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सोमबार पोखरामा गण्डकी प्रदेशस्तरीय कार्यकर्ता भेलालाई सम्बोधन गर्नुहुने भएको छ । पार्टीको प्रदेश कमिटीले