एमाओवादी ‘त्यागी पार्टी’ भएको लोकेन्द्रको दाबी

२३ चैत्र २०६९, शुक्रबार ०७:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २३ चैत । एमाओवादीका केन्द्रीय सदस्य लोकेन्द्र विष्ट मगरले कांग्रेस एमालेजस्ता दलहरु चुनावमा पराजित हुने डरले मिति सार्न उद्यत रहेको आरोप लगाएका छन् । पार्टीको जनजागरण अभियानअन्तर्गत म्याग्दी पुगेका उनले त्यहाँ आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै चुनाव गराउनकै लागि मात्रै गठन भएको चुनावी सरकारले निर्वाचनको मिति घोषणा नगर्दा शङ्का उत्पन्न भएकाले जतिसक्दो चाँडो चुनावको मिति घोषणा गरी निर्वाचन गराउनतर्फ वर्तमान सरकार लाग्नुपर्ने सुझाव पनि दिए । 
चुनावको मिति घोषणा नहुनु दुर्भाग्यपूर्ण चन्दै उनले उच्चस्तरीय राजनीतिक समितिले असार पहिलो हप्ता निर्वाचन गराउने गरी मिति घोषणा गर्न आग्रह गरेको अवस्थामा चुनावी सरकारले मिति घोषणा नगर्नु दुःखद भएको दोहोर्याए । निर्वाचनको विपक्षमा रहेको भनी एनेकपा माओवादीमाथि लाग्दै आएको आरोप अस्वीकार गर्दै उनले एमाओवादीले सजिलै सत्ता छोडिदिएर ठूलो त्याग देखाएको बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशका ७५३ पालिकामध्ये ५७० वटामा मतगणना सकिएको छ । मतगणना सकिएका पालिकामध्ये सबैभन्दा बढीमा नेपाली कांग्रेसले जित निकालेको

काठमाडौं । यतिबेला सामाजिक सञ्जालमा एउटा विषयले निकै चर्चा पाइरहेको छ । नपाओस् पनि किन, बलात्कारको घटना छ । त्यसमा

काठमाडौं । स्थाीय तह निर्वाचनको जारी मतगणनामा नेपाली कांग्रेसले हालसम्म साढे दुई सयभन्दा बढी पालिकाको प्रमुख तथा अध्यक्षमा जीत हात

काठमाडौं । स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणनासँगै परिणाम आउने क्रम पनि जारी छ । आज (बिहीबार) दिउँसो १२ः३० बजेसम्म ५५५ पालिकाको