बिद्युत चोरी गर्ने १८ जना पक्राउ, आवश्यक कारवाही गरिने

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:५० मा प्रकाशित

नवलपरासी, २१ चैत । नेपाल बिद्युत प्राधिकरण भरतपुर बितरण केन्द्रले बिद्युत चोरी गर्ने १८ जनालाई आज बिहानै नियन्त्रणमा लिएको छ । बिद्युत चुहावट नियन्त्रण अभियान अन्तर्गत खटिएको सशस्त्र प्रहरी, नेपाल प्रहरी र प्राधिकरणको संयुक्त टोलीले ्उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएको हो । बिहान ४ बजे जाँचमा जाँदा चितवनको भरतपुर नगरपालीका १ रामनगर, ५, ६ र १३ बाट उनीहरु पक्राउ परेको प्राधिकरण भरतपुरका प्रवक्ता सुरेश पण्डितले जानकारी दिनुभयो । पक्राउ परेको सबैलाई अहिले जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनमा राखिएको छ । उनीहरुलाई कारबाहीस्वरुप आवश्यक जरिवाना तिरेपछि मुक्त गरीने जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ । बिद्युत प्राधिकरण भरतपुर बितरण केन्द्रले विद्युत चुहावट रोक्नका लागि अभियान चलाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोराना रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्न नलगाड नगरपालिका–८ हल्चौरमा देवीलाई बलि ( बोका) चढाइएको छ । शनिबार दिउँसो गाउँलेहरु जम्मा भएर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत