बिद्युत चोरी गर्ने १८ जना पक्राउ, आवश्यक कारवाही गरिने

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:५० मा प्रकाशित

नवलपरासी, २१ चैत । नेपाल बिद्युत प्राधिकरण भरतपुर बितरण केन्द्रले बिद्युत चोरी गर्ने १८ जनालाई आज बिहानै नियन्त्रणमा लिएको छ । बिद्युत चुहावट नियन्त्रण अभियान अन्तर्गत खटिएको सशस्त्र प्रहरी, नेपाल प्रहरी र प्राधिकरणको संयुक्त टोलीले ्उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएको हो । बिहान ४ बजे जाँचमा जाँदा चितवनको भरतपुर नगरपालीका १ रामनगर, ५, ६ र १३ बाट उनीहरु पक्राउ परेको प्राधिकरण भरतपुरका प्रवक्ता सुरेश पण्डितले जानकारी दिनुभयो । पक्राउ परेको सबैलाई अहिले जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनमा राखिएको छ । उनीहरुलाई कारबाहीस्वरुप आवश्यक जरिवाना तिरेपछि मुक्त गरीने जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ । बिद्युत प्राधिकरण भरतपुर बितरण केन्द्रले विद्युत चुहावट रोक्नका लागि अभियान चलाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल