पत्रकार कुटपिटबारे अध्ययन गर्न समिति गठन

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:३४ मा प्रकाशित

पोखरा, २१ चैत । पोखरामा रहेको सामुदायिक रेडियो गण्डकी तथा गण्डकी टेलिभिजनका सम्बाददाता हरिबहादुर भुजेललाई  प्रहरीले गरेको कुटपिटबारे छानबिन गर्न जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले ४ सदस्सीय छानबिन समिति गठन गरेको छ । गएको चैत १८ मा पोखराको नदिपुरमा माईक्रोबसको ठक्करबाट एक साईकल यात्रीको ज्यान गएपछि मृतका आफन्तले पोखराको विभिन्न स्थानमा गरेको विरोध प्रदर्शन र तोडफोडको समाचार संकलन गर्ने क्रममा पत्रकार भुजेलमाथि प्रहरीले कुटपिट गरेको थियो । प्रहरीले क्यामेरा,डायरी लगायतका सामाग्री खोसेर दुब्र्यवहार गरेको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले प्रहरी निरिक्षक रविन्द्र पौडेलको संयोजकत्वमा ४ सदस्सीय छानविन समिति गठन गरेको कास्की प्रहरी प्रमुख यादवराज खनालले जानकरी दिनुभयो । समितिलाई एक साता भित्र घटनाको यथार्थ बुझेर प्रतिवेदन बुक्राउन निर्देशन दिईएको छ । प्रहरीको लाठि प्रहारबाट पत्रकार भुजेलको देब्रे काँध,खुट्टा र हातमा चेट लागेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा ८२०३ जना कोरोना भाइरस संक्रमित भएका छन् । २०९७९ जनाको पीसीआर र एन्टीजेन परीक्षणमा

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पद तथा गोपनीयताको शपथ पुनः लिनु नपर्ने भएको छ । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबराको एकल

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले राष्ट्रिय सभामा रिक्त एक सदस्यको निर्वाचन यही जेठ ६ गते निर्वाचन हुँदैछ । माओवादी केन्द्रले आफ्नो

काठमाडौं । सरकारले कतार र चीनको ग्वान्जाउमा हवाई उडान खुला गर्ने निर्णय गरेको छ । सोमबार साझ बसेको मन्त्रिपरिषदको बैठकले