पत्रकार कुटपिटबारे अध्ययन गर्न समिति गठन

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:३४ मा प्रकाशित

पोखरा, २१ चैत । पोखरामा रहेको सामुदायिक रेडियो गण्डकी तथा गण्डकी टेलिभिजनका सम्बाददाता हरिबहादुर भुजेललाई  प्रहरीले गरेको कुटपिटबारे छानबिन गर्न जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले ४ सदस्सीय छानबिन समिति गठन गरेको छ । गएको चैत १८ मा पोखराको नदिपुरमा माईक्रोबसको ठक्करबाट एक साईकल यात्रीको ज्यान गएपछि मृतका आफन्तले पोखराको विभिन्न स्थानमा गरेको विरोध प्रदर्शन र तोडफोडको समाचार संकलन गर्ने क्रममा पत्रकार भुजेलमाथि प्रहरीले कुटपिट गरेको थियो । प्रहरीले क्यामेरा,डायरी लगायतका सामाग्री खोसेर दुब्र्यवहार गरेको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले प्रहरी निरिक्षक रविन्द्र पौडेलको संयोजकत्वमा ४ सदस्सीय छानविन समिति गठन गरेको कास्की प्रहरी प्रमुख यादवराज खनालले जानकरी दिनुभयो । समितिलाई एक साता भित्र घटनाको यथार्थ बुझेर प्रतिवेदन बुक्राउन निर्देशन दिईएको छ । प्रहरीको लाठि प्रहारबाट पत्रकार भुजेलको देब्रे काँध,खुट्टा र हातमा चेट लागेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ