नेपालगन्जमा एमालेको मध्यपश्चिम क्षेत्रस्तरीय जनसभा

२१ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:३२ मा प्रकाशित

बाँके, २१ चैत । बाँकेको नेपालगन्जमा आजदेखि नेकपा एमालेले मध्यपश्चिम क्षेत्रस्तरीय जनसभा गर्दैछ ।  जनसभाको सबै तयारी पूरा भएको एमाले बाँकेले जनाएको छ । शान्ति र संविधान निर्माणमा दबाब दिने उद्देश्यले आयोजना गरेको जनसभाका लागि पाँच सयभन्दा धेरै युवा स्वयम्सेवक परिचालन गरेको बताइएको छ । मध्यान्ह् १२ बजेबाट सुरु हुने जनसभाअघि नेपालगन्जका विभिन्न आधा दर्जन स्थानबाट जुलुस निकाल्ने तयारी एमालेले गरेको छ ।  जनसभाका लागि बाँकेका गाउँगाउँमा मात्रै करिब चार सय सवारी साधन परिचालन गरिएको एमाले भेरी अञ्चल समन्वय कमिटी सदस्य एवं जनसभा स्वयंसेवक परिचालन प्रमुख दामोदर अर्यालले जानकारी दिनुभयो । सभालाई  एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनाल, वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल, केपी शर्मा ओली, उपाध्यक्ष वामदेव गौतम, महासचिव ईश्वर पोखरेल, सचिव शंकर पोखरेल लगायतका नेताहरुले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम तय गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई