भ्रष्टाचार लुकाउन जिविस कार्यालयमा बम विष्फोट

१९ चैत्र २०६९, सोमबार १८:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ चैत । चरम भ्रष्टाचार भएको आशंकामा अख्तियारले छानबिन गरी भ्रष्ट साति भएका कर्मचारीलाई उन्मुक्ति दिएको महिना दिन नबित्दै जिल्ला विकास समिति धनुषा कार्यालयमा बम विष्फोट गराइएको छ । जिविस कार्यालयको जिन्सी शाखा अगाडि अज्ञात व्यक्तिले राखेको बम सोमबार दिउँसो विष्फोट भएको हो । करिब ९० करोड भ्रष्टाचार गरिएको सम्बन्धी फाइल कर्मचारीहरुको समूहले बेपत्ता पार्न लागेको समाचार गत शनिबार मात्रै प्रकाशमा आएको थियो ।
यसैबीच सर्लाही हरिवन–४ निवासी खेमबहादुर सिंह र उदयपुर जिल्ला कटारीका भिमकुमार सुनुवारलाई प्रहरीले प्रतिवन्धित रक्त चन्दनसहित राजधानीबाट पक्राउ गरेको छ । गुहेश्वरी स्थित सार्वजनिक बाटोमा बा.१ ख ५७५९ नम्वरको महेन्द्र निशान गाडीमा माथिबाट बालुवा लोड गरी भित्र रक्तचन्दन लुकाएर राखेको अवस्थामा २ सय २६ के.जी.को ९ वटा गोलिया रक्त चन्दनसहित उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । निर्वाचन आयोगले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को आधिकारिकतासम्बन्धी विवाद छिट्टै निरुपण गर्ने भएको छ । यसका लागि सम्बन्धीत

काठमाडौं । संयुक्त राष्ट्रसंघको विकास नीतिसम्बन्धी समितिले नेपाललाई अति कम विकसित राष्ट्रबाट स्तरोन्नति गर्न सिफारिस गरेको छ । फागुन १०

‘प्रथम छहरे (लिखु) महोत्सवको उद्घाटन समारोहमा हेलिकोप्टर मार्फत पुष्पगुञ्जा अर्पण गरिंदै । महोत्सव आगामी २२ गतेसम्म चल्ने आयोजक लिखु गाउँपालिकाले

नेपाल फ्रान्स कुटनीतिक सम्बन्ध स्थापनाको ७०औ वर्षगाँठको उपलक्ष्यमा प्रकाशित स्मारिका “कर्म” को नेपालस्थित फ्रान्सेली राजदूत फ्रन्स्वा जाभिए लेजेर पेरिसस्थित नेपाली