एसीसी ट्वान्टी-ट्वान्टी कप : मलेसिया संगको खेलमा नेपाल १९ रनले विजयी

१७ चैत्र २०६९, शनिबार १९:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ चैत । एसीसी ट्वान्टी ट्वान्टी कपको समूह चरणको आजको तेस्रो खेलमा नेपालले मलेसियालाई १९ रनले हराएको छ । कीर्तिपुर मैदानमा भएको खेलमा नेपालले मलेसियालाई १६४ रनको लक्ष्य दिएको थियो । टस जितेर पहिला फिल्डिङ रोजेको मलेसिया ९ विकेटको क्षतिमा १४४ रनमै समेटियो । नेपालको राम्रो योगफल तयार गर्नको लागि म्यान अफ दि म्याच कप्तान पारस खड्काले ८७ रनको योगदान दिए ।आजको जितसँगै नेपालको सेमीफाइनलको सम्भावना बाँकी भएको छ । भोलि हुने सिंगापुरसँगको खेल नतिजा र अन्य समीकरणको आधारमा नेपालको दोस्रो चरणाको यात्रा तय हुनेछ । जितसँगै नेपालको चार अंक भएको छ । चारै खेल जितेको हङकङले समूह ए बाट सेमीफाइनलमा स्थान सुरक्षित गरिसकेको छ । नेपालका लागि सञ्जम रेग्मी र पृथु बाँस्कोटाले २-२ विकेट लिए । नेपाल क्रिकेट एसोसिएसनले प्रतियोगितामा म्यान अफ दी म्यान भएका नेपाली खेलाडीलाई १० हजार नगद पुरस्कारवापत् दिने भएको छ । यसअघि माल्दिभ्सविरुद्ध भएको खेलमा म्याद अफ दि म्यान प्रदीप एैरी र आजको म्याचमा कप्तान खड्कालाई पुरस्कार दिइएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । स्थानीय निर्वाचनमा सोचेअनुरुपको जीत हासिल गर्न नसकेपछि नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली सन्निपातको विरामीझै बरबराउन थालेका छन्

काठमाडौं । फोर्ब्स म्यागेजिनले सार्वजनिक गरेको ३० वर्ष मुनिका ३० जना प्रभावशाली एसियान युवाको सूचीमा ५ जना नेपाली परेका छन्

काठमाडौं । यसपटकको स्थानीय तहको निर्वाचनमा एमाले नराम्ररी पछारिएको छ । अघिल्लो निर्वाचनको भन्दा ९० स्थानीय तहमा मात्र पराजित भएको

काठमाडौं । एमाले अध्यक्ष केपी ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट पदच्युत गरी देउवालाई प्रधानमन्त्री बनाउन माधवकुमार नेपालको ठूलो योगदान छ । यदि माधव