एसीसी ट्वान्टी-ट्वान्टी कप : मलेसिया संगको खेलमा नेपाल १९ रनले विजयी

१७ चैत्र २०६९, शनिबार १९:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ चैत । एसीसी ट्वान्टी ट्वान्टी कपको समूह चरणको आजको तेस्रो खेलमा नेपालले मलेसियालाई १९ रनले हराएको छ । कीर्तिपुर मैदानमा भएको खेलमा नेपालले मलेसियालाई १६४ रनको लक्ष्य दिएको थियो । टस जितेर पहिला फिल्डिङ रोजेको मलेसिया ९ विकेटको क्षतिमा १४४ रनमै समेटियो । नेपालको राम्रो योगफल तयार गर्नको लागि म्यान अफ दि म्याच कप्तान पारस खड्काले ८७ रनको योगदान दिए ।आजको जितसँगै नेपालको सेमीफाइनलको सम्भावना बाँकी भएको छ । भोलि हुने सिंगापुरसँगको खेल नतिजा र अन्य समीकरणको आधारमा नेपालको दोस्रो चरणाको यात्रा तय हुनेछ । जितसँगै नेपालको चार अंक भएको छ । चारै खेल जितेको हङकङले समूह ए बाट सेमीफाइनलमा स्थान सुरक्षित गरिसकेको छ । नेपालका लागि सञ्जम रेग्मी र पृथु बाँस्कोटाले २-२ विकेट लिए । नेपाल क्रिकेट एसोसिएसनले प्रतियोगितामा म्यान अफ दी म्यान भएका नेपाली खेलाडीलाई १० हजार नगद पुरस्कारवापत् दिने भएको छ । यसअघि माल्दिभ्सविरुद्ध भएको खेलमा म्याद अफ दि म्यान प्रदीप एैरी र आजको म्याचमा कप्तान खड्कालाई पुरस्कार दिइएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले पार्टीको १४औं महाधिवेशन भदौ १६ बाट गर्ने भएको छ । यो निर्धारित मितिभन्दा ९ दिन ढिलो

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ३ हजार ३८४ जना कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। पाँच पूर्वप्रधानमन्त्रीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतलाई पार्टीको बैठकबाट मात्र होइन, महान्यायाधिवक्तामार्फत धम्क्याएको बताएका छन् । उनीहरूले शनिवार

काठमाडौं । प्रधानमन्त्रीविरुद्ध प्रदेशसभा बैठकमा नै आपत्तिजनक अभिव्यक्ति दिएका नेपाली कांग्रेसका प्रदेश सांसद नरोत्तम वैद्यले आत्मालोचना गरेका छन् । प्रदेशसभाको