करिश्माको घरमा फागुपर्व

१६ चैत्र २०६९, शुक्रबार ०१:४५ मा प्रकाशित

नायिका करिश्मा मानन्धर सिनेमाको पर्दामा मात्र होइन वास्तविक जीवनमा पनि निकै फरासिली, रमाइली र आत्मीय छिन् । पारिवारिक वातावरणमा हुर्किएकी उनलाई समग्र नेपाली चलचित्र क्षेत्र र कलाकारिता पनि एउटै परिवारजस्तो लाग्छ रे ।
कुनै चाडवाड र महोत्सव आयो भने आफू लागेको क्षेत्रका व्यक्ति–व्यक्तित्वलाई बोलाएर जमघट गराउँदै सुखी साट्ने वा बाँड्ने कार्यमा उनी पछाडि पर्दिनन् । अन्य नायिकाहरूले यस्तो माहौललाई बिर्से तापनि वा यस्तो जमघट नगरे तापनि करिश्माले भने केही वर्षअघिदेखि एउटा विशेष चाड फागुपूर्णिमालाई सिनेकर्मीहरूमाझ निकै भव्य तरिकाले मनाउँदै आइरहेकी छिन् ।
यसपटकको फागुपूर्णिमा पनि उनले मंगलबार आफ्नो निवासस्थान ललितपुरको गोदावरीमा निकै रमाइलो गरेर मनाइन् ।
करिश्माको निजी घर गोदावरीमा फागुपूर्णिमाको दिन मंगलबार कलाकर्मीहरूको उल्लासमय बाक्लै उपस्थिति रहेको थियो । पुराना पुस्ताका कलाकर्मीदेखि नयाँ पुस्ताका कलाकर्मीहरूको जमघटले साँच्चै माहोल नै निकै रमाइलो बनाएको थियो । करिश्माजस्ती सदावहार नायिकाको निमन्त्रणामा कार्यक्रममा पुगेका कलाकर्मीहरूले प्रसन्नता व्यक्त गरेका थिए । उनीहरू भन्दै थिए, ‘चलचित्रसम्बन्धी कुनै सङ्घसंस्थाले यस्तो कार्यक्रम गर्नुपर्दथ्यो तर करिश्माले व्यक्तिगत पहलमा यस्तो भव्य कार्यक्रम गरेकी छिन् । उनलाई धन्यवाद दिनैपर्छ ।’
फागुपूर्णिमाको यो माहोलमा को जुनियर को सिनियर ? अनि को युवा को वृद्ध ? कसैमा फरक देखिएको थिएन । सबै आ–आफ्नै ताल, गफ र माहोलमा रमाइरहेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भारतीय रियालिटी शो बिग बोसको सिजन ५ मा देखिएकी पूजा मिश्राले बलिउड अभिनेता शत्रुघ्न सिन्हा र उनको परिवारमाथि गम्भीर आरोप

काठमाडौंँ । बलिउड गायिका आस्था गिलले काठमाडौंँ बासी नचाउने भएकी छन् । उनले शनिबार अर्थात वैशाख २४ गते (मे ७

काठमाडौं । अभिनेता भुवन केसी र अभिनेत्री श्वेता खड्का कांग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । आज (मंगलबार) प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आयोजित

काठमाडौं । विवाहको एक सातामै अभिनेत्री केकी अधिकारी अमेरिका उडेकी छन् । तर उनको अमेरिकामा यात्रामा पति रोहित तिवारी भने