करिश्माको घरमा फागुपर्व

१६ चैत्र २०६९, शुक्रबार ०१:४५ मा प्रकाशित

नायिका करिश्मा मानन्धर सिनेमाको पर्दामा मात्र होइन वास्तविक जीवनमा पनि निकै फरासिली, रमाइली र आत्मीय छिन् । पारिवारिक वातावरणमा हुर्किएकी उनलाई समग्र नेपाली चलचित्र क्षेत्र र कलाकारिता पनि एउटै परिवारजस्तो लाग्छ रे ।
कुनै चाडवाड र महोत्सव आयो भने आफू लागेको क्षेत्रका व्यक्ति–व्यक्तित्वलाई बोलाएर जमघट गराउँदै सुखी साट्ने वा बाँड्ने कार्यमा उनी पछाडि पर्दिनन् । अन्य नायिकाहरूले यस्तो माहौललाई बिर्से तापनि वा यस्तो जमघट नगरे तापनि करिश्माले भने केही वर्षअघिदेखि एउटा विशेष चाड फागुपूर्णिमालाई सिनेकर्मीहरूमाझ निकै भव्य तरिकाले मनाउँदै आइरहेकी छिन् ।
यसपटकको फागुपूर्णिमा पनि उनले मंगलबार आफ्नो निवासस्थान ललितपुरको गोदावरीमा निकै रमाइलो गरेर मनाइन् ।
करिश्माको निजी घर गोदावरीमा फागुपूर्णिमाको दिन मंगलबार कलाकर्मीहरूको उल्लासमय बाक्लै उपस्थिति रहेको थियो । पुराना पुस्ताका कलाकर्मीदेखि नयाँ पुस्ताका कलाकर्मीहरूको जमघटले साँच्चै माहोल नै निकै रमाइलो बनाएको थियो । करिश्माजस्ती सदावहार नायिकाको निमन्त्रणामा कार्यक्रममा पुगेका कलाकर्मीहरूले प्रसन्नता व्यक्त गरेका थिए । उनीहरू भन्दै थिए, ‘चलचित्रसम्बन्धी कुनै सङ्घसंस्थाले यस्तो कार्यक्रम गर्नुपर्दथ्यो तर करिश्माले व्यक्तिगत पहलमा यस्तो भव्य कार्यक्रम गरेकी छिन् । उनलाई धन्यवाद दिनैपर्छ ।’
फागुपूर्णिमाको यो माहोलमा को जुनियर को सिनियर ? अनि को युवा को वृद्ध ? कसैमा फरक देखिएको थिएन । सबै आ–आफ्नै ताल, गफ र माहोलमा रमाइरहेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । विश्वकै चर्चित विश्वविद्यालय हार्वर्डमा पूर्व मिस नेपाल शृंखला खतिवडाले पढ्ने भएकी छिन् । श्रृंखलाले अमेरिकाको बोस्टनमा रहेको हार्वर्ड

सिजन मिडियाद्वारा आयोजना गरेको ‘लेट मी इन मिसेज ब्युटी क्विन नेपाल सिजन ४’ की विजेता ललितपुरकी रश्मि शाक्य हुनुभएको छ

चितवन । पर्यटन व्यवसायी सुमन घिमिरेको ‘उनले जस्तै…’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । चर्चित गायक नरेन्द्र प्यासीको स्वर र

काठमाडौं । सम्राट न्यौपानेको ‘चालिसे’मा गीत सार्वजनिक भएको छ । अनन्त कश्यप घिमिरेको शब्द र सम्राट न्यौपानेको आवाजमा रहेको गीतको