शिविर खालि नभए संविधान नबन्ने काङ्ग्रेस नेता महतको भनाइ

२० चैत्र २०६८, सोमबार १७:४७ मा प्रकाशित

बाजुरा, २० चैत । नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एवं पूर्व अर्थ मन्त्री डाक्टर रामशरण महत्तले माओवादी सेनाका शिविरहरु खाली नभएसम्म संविधान बन्न नसक्ने ठोकुवा गर्नु भएको छ । स्थायी शान्ति र संविधान निर्माणको प्रमुख बाधक नै सेना समायोजन भएकोले समायोजन प्रक्रिया टुंङगीय मात्र संविधान बन्ने बताउनु भयो । सेना समायोजन विशेष समितिका सदस्य समेत रहेका नेता महत्तले नेपाली काग्रेस जिल्ला कार्य समिति बाजुराले कुल्देवमाण्डौ गाविसको फालासैनमा आयोजित विशाल सभालाई संविधान गर्दै यस्तो बताउनु भएको हो । उहाँले हतियार सहितको दललाई विश्वास गर्न नसकिने बताउनु भएको छ । कार्यक्रमका प्रमुख वक्ताका रुपमा संवोधन गर्नु भएका महतले नेपाली  काङ्ग्रेस अखण्ड सुदूरपश्चिमको पक्षमा रहेको बताउनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ