रामेछापको राकाथुममा भएको सवारी दुर्घटनामा मर्नेहरुको सङ्ख्या तीन

२० चैत्र २०६८, सोमबार १७:४२ मा प्रकाशित

रामेछाप, २० चैत । रामेछापको राकाथुम गाविस– ९ देवीथान डाँडामा हिजो साँझ मिनीट्रक दुर्घटना हँुदा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या तीन पुगेको छ । उपचारको क्रममा धुलिखेल अस्पतालमा खनियापानी गाविसका ईश्वरराज कोइरालाको मृत्यु भएपछि मर्नेहरुको सङ्ख्या तीन पुगेको हो । यसअघि दुर्घटनास्थमा नै दुईजनाको मृत्यु भएको थियो । राकाथुमको लुभुघाटबाट मन्थलीतर्फ सिंचाई पोखरी निर्माणका सामग्री र यात्रु बोकेर आउँदै गरेको बा २ ख ४४९५ नम्बरको ट्रक दुर्घटनामा परेको थियो । खनियापानी गाविस– ९ का आनन्द खड्का र चिसापानी गाविसका प्राविधिक कृष्ण श्रेष्ठको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो । दुर्घटनामा गम्भिर घाइते भएका गाडी चालक नवराज खत्रीको काठमाडौँको नर्भिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ  । दुर्घटनास्थलबाट स्थानीय बासिन्दाहरुले घाइतेको उद्धार गरी उपचारका लागि हिजै काठमाडौँ पठाएका थिए । उपचारकै क्रममा मध्यरातमा कोइरालाको धुलिखेल अस्पतालमा मृत्यु भएको थियो भने चालक खत्रीलाई धुलीखेलमा उपचार संभव नभएपछि थप उपचारको लागि नर्भिक अस्पताल काठमाण्डौं पठाइएको हो । दुर्घटनाग्रस्त ट्रक सडकबाट  ५ सय मिटर तल खसेको थियो । घुम्तीमा मोड  काट्न नसकेर पछाडि सार्दै गर्दा दुर्घटना भएको स्थानीयवासीले जनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७

काठमाडौँ । कोरोना संक्रमण परीक्षणका लागि आज प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको स्वाब संकलन गरिएको छ । आज बालुवाटारमा प्रधानमन्त्री, उनका

काठमाडौं । नेकपा एमालेको वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले ओलीसँग कुनै सहमति नभएको जानकारी दिएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र एमाले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच गएराति करिब तीन घन्टा भेटवार्ता भएको छ । कांग्रेस