रामेछापको राकाथुममा भएको सवारी दुर्घटनामा मर्नेहरुको सङ्ख्या तीन

२० चैत्र २०६८, सोमबार १७:४२ मा प्रकाशित

रामेछाप, २० चैत । रामेछापको राकाथुम गाविस– ९ देवीथान डाँडामा हिजो साँझ मिनीट्रक दुर्घटना हँुदा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या तीन पुगेको छ । उपचारको क्रममा धुलिखेल अस्पतालमा खनियापानी गाविसका ईश्वरराज कोइरालाको मृत्यु भएपछि मर्नेहरुको सङ्ख्या तीन पुगेको हो । यसअघि दुर्घटनास्थमा नै दुईजनाको मृत्यु भएको थियो । राकाथुमको लुभुघाटबाट मन्थलीतर्फ सिंचाई पोखरी निर्माणका सामग्री र यात्रु बोकेर आउँदै गरेको बा २ ख ४४९५ नम्बरको ट्रक दुर्घटनामा परेको थियो । खनियापानी गाविस– ९ का आनन्द खड्का र चिसापानी गाविसका प्राविधिक कृष्ण श्रेष्ठको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो । दुर्घटनामा गम्भिर घाइते भएका गाडी चालक नवराज खत्रीको काठमाडौँको नर्भिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ  । दुर्घटनास्थलबाट स्थानीय बासिन्दाहरुले घाइतेको उद्धार गरी उपचारका लागि हिजै काठमाडौँ पठाएका थिए । उपचारकै क्रममा मध्यरातमा कोइरालाको धुलिखेल अस्पतालमा मृत्यु भएको थियो भने चालक खत्रीलाई धुलीखेलमा उपचार संभव नभएपछि थप उपचारको लागि नर्भिक अस्पताल काठमाण्डौं पठाइएको हो । दुर्घटनाग्रस्त ट्रक सडकबाट  ५ सय मिटर तल खसेको थियो । घुम्तीमा मोड  काट्न नसकेर पछाडि सार्दै गर्दा दुर्घटना भएको स्थानीयवासीले जनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस