जबर्जस्ती गरेको भन्दै पत्नीले थुनाइन् पति

१३ चैत्र २०६९, मंगलवार २१:५५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ चैत । बलात्कार भन्ने वित्तिकै कुनै पराया व्यक्तिले महिलामाथि जवर्जस्ती यौन सम्बन्ध राखेको बुझ्ने गरिएको छ । आफ्नै पत्नीले पतिमाथि बलात्कारको आरोप लगाइन् भने नेपाली समाजले त्यसलाई आश्चर्यकै रुपमा हेर्छ । तर, यस्तै घटना घटेको छ सप्तरी राजविराजमा ।
राजविराजको देउरी गाविसका विश्वनाथ साहलाई उनी पत्नी आशाले बलात्कारको आरोप मात्र लगाइनन्, प्रहरीमा उजुरी हालेर उनलाई पक्राउने प्रक्रियासमेत सम्पन्न गरेकी छिन् । आफूमाथि इच्छाविपरित विश्वनाथले जबर्जस्ती यौन सम्पर्क गर्दैआउको भनी आशाले उजुरीमा स्पष्ट खुलाएर कानूनी कारबाहीका लागि अनुरोध गरेकी थिइन् । विश्वनाथमाथि बैबाहिक जबरजस्ती करणी मुद्दामा कारबाही अघि बढाइएको सप्तरीका प्रहरी प्रमुख एसपी सञ्जाय सिंह बस्नेतले जानकारी गराएका छन् । उक्त मुद्दामा दोषी प्रमाणित भएमा विश्वनाथले ६ महिनासम्म कैद सजाय भोग्नुपर्ने छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संसद अधिवेशन आव्हान गरेकी छन् । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकको सिफारिस गरेअनुसार राष्ट्रपति भण्डारीले फागुन

विसं २०७८ मा तीन दशैँ परेको छ । यो वर्ष चैत्र शुक्ल पक्षमा पर्ने दुई वटा चैते दशैँ परेको छ

डोटी । जिल्लामा एघार प्रतिशत किशोरी उमेर नपुग्दै गर्भवती हुने गरेको पाइएको छ । जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयको तत्थ्याङ्कअनुसार जिल्लाभरका स्वास्थ्य

काठमाडौं । नेकपा प्रचण्ड–माधव समूहले प्रमुख सचेतकबाट देव गुरुङलाई हटाएकोमा आपत्ति जनाएको छ । सोमबार बिहान बसेको सचिवालय बैठकले प्रधानमन्त्री