आवश्यक परे कांग्रेसले चुनावी गठबन्धन गर्ने सभापतिको उदघोष

१३ चैत्र २०६९, मंगलवार १७:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ चैत । निर्वाचनको विरोध गर्दै सडकमा उत्रिएका नेकपा(माओवादी, मधेसी जनअधिकार फोरमलगायतका दलहरुसँग छलफल गर्न नेपाली कांग्रेस तयार रहेको सो पार्टीका सभापति सुशील कोइरालाले बताएका छन् । कांग्रेस चुनावको लागि तयार भएको जनाउँदै कोइरालाले प्रजातन्त्रप्रति आस्था र विश्वास राख्ने अन्य राजनीतिक दलहरुसँग चुनावी गठबन्धन गर्नसमेत आफू तयार रहेको बताए । नेपाल प्रेस युनियन कास्कीद्वारा मंगलबार पोखरामा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै सभापति कोइरालाले चुनाव असार वा मंसिर जहिले हुने भए पनि आफ्नो दल निर्वाचनमा भिड्न तत्पर रहेको उद्घोष गरे ।
जनताका हकअधिकार, कानुनी शासन र प्रेस स्वतन्त्रताका पक्षमा नेपाली कांग्रेस सदैव लागिरहने कोइरालाको कथन थियो । सोमबार स्यांग्जामा पार्टीको भगीनी संगठन महिला संघको कार्यक्रममा सरिक भएका कोइराला लगत्तै पोखरा पुगेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा संसदीय दलका नेता केपी शर्मा ओलीले दलको प्रमुख सचेतकमा विशाल भट्टराईलाई नियुक्त गरेका छन् ।

काठमाडौं । सत्तारुढ दलभित्र खटपट चरमोत्सर्गमा पुगेका बेला सरकारले ठूलो संख्या प्रमुख जिल्ला अधिकारी (प्रजिअ) सरुवा गरेको छ । गृह

युरोपेली संघ ‘ईयू’ मा कोरोना भाइरस ‘भ्याक्सिनेसन पासपोर्ट’ अर्थात खोप राहदानीको प्रयोग गर्ने तयारी थालिएको छ । ग्रीस र अस्ट्रियाले

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आकस्मिकरुपमा मन्त्रिपरिषद् बैठक बोलाएका छन् । बैठक शुक्रवार आज साँझ ५ बजेका लागि बोलाइएको