छोरालाई बन्दुक हानेर प्रहरीसमक्ष आत्मसमर्पण

१२ चैत्र २०६९, सोमबार १९:१० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १२ चैत । साँखुमा एक व्यक्तिले आफ्नै छोरामाथि बन्दुक प्रहार गरी घाइते बनाएका छन् । सुनटोल–९ का ४८ वर्षिय सुकमान घिसिङले २७ बर्षीय छोरा सुर्य घिसिङलाई भरुवा बन्दुक प्रहार गरी घाइते तुल्याएका हुन् । घरायशी विवादमा झगडा बढ्दै गएपछि आवेशमा आएका सुकमानले छर्रागोली भरेर राखेको बन्दुक छोरातर्फ ताकेर एक्कासी पड्काउँदा घटना सूर्य घाइते भएका थिए । सोमबार बिहान १० बजेतिर उक्त घटना भएलगत्तै घाइतेलाई उपचारार्थ मोडेल अस्पताल जोरपाटी लगिएको थियो भने अभियुक्त सुकमानले चाहिँ महानगरीय प्रहरी प्रभाग साँखुमा आत्मसमर्पण गरेका थिए ।
यसैगरी भरुवा बन्दुकको छर्रा लागेर बाग्लुङ पाण्डवसानी–६ जियावर बस्ने २४ बर्षीय गणेशबहादुर क्षेत्री घाइते भएका छन् । सोही ठाउँ बस्ने हिराबहादुर सिरिसले बच्चा र बन्दुक एकसाथ बोकीरहेको र बच्चालाई अर्को काँधतर्फ बोक्न लाग्दा एक्कासी बन्दुक पड्किएर पछाडी रहेका गणेशको घुँडामा लागेको थियो । उपचारको लागि उनलाई पोखरा लगिएको प्रहरीले जनाएको छ । हिराबहादुर भने नजिकको ओढारमा बन्दुक लुकाएर भागेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट