सन्नी लिओनको निसाना सलमान र रणवीर

११ चैत्र २०६९, आईतवार २३:२६ मा प्रकाशित

मुम्बई, एजेन्सी । पोर्न स्टार सन्नी लिओन बलिउडको पहिलो फिल्मी यात्रा असफल हुदै गएपछि सलमान खान र रणवीर कपुर रिझाएर फिल्म हत्याउने खेलमा लागेकी छिन । सन् २०११को विग बोस मार्फत बलिउड छिरेकी उनले हिन्दी फिल्म जिस्म २ र रागिनी एमएमएस २ मा अभिनय गरेकी छिन्। ‘बलिउड छिरेको आफ्नो एक वर्षको यात्रालाई सुखद बताउदै आफ्नो रोमान्टिक र कमेडी फिल्म खेल्ने इच्छा सार्वजनिक गरेकी हुन् । सन्नी लिओनले भनिन म सलमान र रणवीर दुबैसँगफिल्म खेल्न चाहन्छु । म दुबैसँग अभिनय गर्न चाहन्छु । मलाई सलमानको बडिगार्ड मन पर्यो, म सलमानलाई देख्दैमा रोमान्चित हुन्छु । सुटआउट एट वाडालाको प्रवर्द्धन गर्न आयोजित कार्यक्रममा सहभागी भएकी सन्नीले पत्रकारसँग आफ्नो इच्छा सार्वजनिक गरेकी हुन्। सञ्जय गुप्ताको निर्देशनमा बनेको क्राइम ड्रामामा सन्नीले लैला.. गीतमा आइटम डान्स गरेकी छिन् । यो फिल्म सन् १९८२ मा मुम्बईमा भएको प्रहरीको इन्काउन्टरमा आधारित छ । सन्नीले पत्रकारसँग भनिन, ‘मैले यो गीतमा काम गर्न सकुला भन्ने सोचेकै थिइन। सुटिङको पहिलो दिन म धेरै नै आत्तिएकी थिएँ तर जोन आब्रहम, तुसार कपुर र अरुले मलाई सहयोग गरे।’ जोन, तुसार, कङ्गना रनावत, अनिल कपुर र सोनु सुद यो फिल्मको मुख्य भूमिकामा छन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भारतीय रियालिटी शो बिग बोसको सिजन ५ मा देखिएकी पूजा मिश्राले बलिउड अभिनेता शत्रुघ्न सिन्हा र उनको परिवारमाथि गम्भीर आरोप

काठमाडौंँ । बलिउड गायिका आस्था गिलले काठमाडौंँ बासी नचाउने भएकी छन् । उनले शनिबार अर्थात वैशाख २४ गते (मे ७

काठमाडौं । अभिनेता भुवन केसी र अभिनेत्री श्वेता खड्का कांग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । आज (मंगलबार) प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आयोजित

काठमाडौं । विवाहको एक सातामै अभिनेत्री केकी अधिकारी अमेरिका उडेकी छन् । तर उनको अमेरिकामा यात्रामा पति रोहित तिवारी भने