झरना झन्झन् सेक्सी !

११ चैत्र २०६९, आईतवार ००:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौं । तन बूढो भएपनि मन बूढो हुँदैन भनेको साँच्चै रहेछ । नपत्याए नायिका झरना थापालाई हेर्नोस् त । उनले आफ्नो फेसबुक पेजमा ग्ल्यामरस फोटो अपडेट गरेकी छिन् ।निकै मादक फोटो उनले सार्वजनिक गरेकी छिन् । लाग्छ, सन्तानकी आमा झरनाको बल्ल जवानी खुल्न थालेको छ । पिङ खेल्दै गरेको सेक्सी फोटो उनले आफ्नो फेसबुकमा राखेकी छिन् । उनको तस्वीर टिनेज युवतीको जस्तै देखिन्छ । उनी सेक्सी लुक्समा पोज समेत दिएकी छिन् । नयाँ बानेश्वर नजिकैबाट उनले फोटो अपलोड गरेकी हुन् । आफ्नो पछिल्लो सिनेमा ‘फेसबुक’ रिलिज गर्न अस्ट्रेलिया पुग्दा झरनाले त्यहाँको समुद्री किनारमा पनि ग्ल्यामरस फोटो खिचाएर आफ्नो फेसबुकमा राखेकी थिइन् । झरना फेसबुकमा आफ्नो फरकफरक तस्वीर राख्न सौखिन छिन् । आखिर छोरी भन्दा आमा तरुनी भन्ने कुमार बस्नेतको गीत झरनाले किन भुल्थिन् यति चाँडै ? फेरि करिष्मा मानन्धरको सुन्दरताको क्रेजको अर्थ पनि उनले बुझेकै छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भर्सस्टाइल गायक रूद्रसेन विश्वकर्माको नयाँ म्युजिक भिडियो ‘आबन बैठ भट्भटिया प’ वर्ल्डवाईड रिलिज गरिएको छ । भिडियोमा उनी

काठमाडौं । उदयमान युवा गायक आयुष खतिवडाले आफ्नो दोस्रो अफिसिएल म्युजिक ‘निर्दोष माया’ सार्वजनिक गरेका छन्। किशोरावस्थाको प्रेम र आकर्षणलाई

भारतको आयकर विभागले ६ सय ५० करोड रुपैयाँ भन्दा बढीको हिनामिना भएको विवरण सार्वजनिक गरेको छ । हिनामिनाको आरोपमा विभागले

काठमाडौं । फिल्म ‘आँधी तुफान २’ निर्माण घोषणा भएको छ । बिहिबार राजधानीमा आयोजित प्रेसमिटमा फिल्म निर्माण घोषणा भएको हो