मिस नेपालको ताज इशानीलाई

११ चैत्र २०६९, आईतवार ००:०५ मा प्रकाशित

काठमाडौं । यस बर्षको मिस नेपालको ताज इशानी श्रेष्ठले जितेकी छन् । काठमाडौमा बुधबार भएको अन्तिम स्पर्धामा १८ प्रतिस्पर्धीमा आफूलाई उत्कृष्ट सावित गरेकी हुन् । काठमाडौ निवासी ५ फिट ६ इन्च उचाइकी २१ वर्षीय इशानी डेन्टिस्ट पढिरहेकी छिन् । उनले मिस नेपाल- २०१३ को ताजसहित ५० हजार रुपैयाँ पाएकी छन् । फस्ट रनर अप सिन्धुलीकी रोजिशा शाही र सेकेन्ड रनर अप सृतिमा शाह भइन् । सेकेन्ड रनर अप भएकी १९ वर्षीया रोजिशा र २१ वर्षीया सृतिमा दुवै बीबीएका विद्यार्थी हुन् । मिस नेपाल आयोजक द हिडेन ट्रेजर हो । यसैबीच मिस नेपाल- २०१२ श्रृष्टि श्रेष्ठले ताज पहिर्‍याइन् । श्रेष्ठले आगामी मिस वर्ल्डमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्नेछिन् । शाहीले मिस अर्थ र शाहले मिस एसिया प्यासिफिकमा सहभागिता जनाउनेछन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

एजेन्सी । बलिउड अभिनेत्री कटरीना कैफले अभिनेता विकी कौशलसँग धुमधामका साथ विवाह गरिन् । विवाहको तस्वीर अहिले सामाजिक सञ्जालमा आइरहेका

मुम्बइ। बलिउड अभिनेता शाहिद कपूर र अमृता रावको मल्टिस्टारर फिल्म विवाह कसले भुल्न सक्छ? यो फिल्म फरक विधाको थियो। यति

काइली एक रियालिटी टिभि स्टार र पेशाले व्यवसायी र एक कस्मेटिक कम्पनीकी संस्थापक पनि हुनुहुन्छ । इन्स्टाग्राममा सबैभन्दा धेरै फलो

एजेन्सी । सोनी टेलिभिजनको लोकप्रिय शो ‘द कपिल शर्मा शो’ का होस्ट तथा कमेडियन कपिल शर्माको बायोपिक बन्ने भएको छ