यौन सामग्रीसहित महिला पक्राउ

१० चैत्र २०६९, शनिबार २०:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० चैत । गैरकानूनी रुपमा क्यासिनो प्रवेश गरी जुवा खेल्ने तीन नेपालीलाई प्रहरीले दरवारमार्गस्थित क्यासिनो रोयलबाट शुक्रबार राती पक्राउ गरेको छ । २४ थान क्वाइनसहित फेलापरेका उनीहरु पटके जुवाडे भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
यस्तै, काठमाडौं दरबारमार्गस्थित प्लाटिनम र भिन्टेज डिस्कोमा दिउँसोको समयमा डिस्को संचालन गरी नाबालिग तथा बिद्यार्थीहरुलाई प्रवेश गराइएपछि प्लाटिनमका संचालक काभ्रेका बिजय लामा र वेटर सिन्धुपाल्चोक घर भएका २२ वर्षीय राजेश घुरासैनी तथा भिन्टेज डिस्को बारका मेनेजर काठमाडौं बसन्तपुरका प्रवीण महर्जन र ११ जना बिद्यार्थीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई कारबाही अघि बढाएको छ ।
उता कपनमा फ्ल्याट भाडामा लिएर यौन व्यवसाय संचालन गरेको भन्दै महानगरीय प्रहरी प्रभाग कपनबाट खटिएको प्रहरी टोलीले संचालिका सिन्धुपाल्चोक मेलम्ची–५ घर भएकी २७ वर्षीया प्रमिला कार्की र उनका तीन सहयोगी महिलाहरुलाई यौन धन्दाका समाग्रीसहित नियन्त्रणमा लिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। राष्ट्रियसभाको निर्वाचन सकिएसँगै सत्ता गठबन्धनको भविष्य के हुन्छ भन्ने प्रश्न उब्जिएको छ। सत्ताघटकका अन्य दलले गठबन्धनलाई आगामी संघीय र

काठमाडौं।एमालेमा गएका पूर्वमाओवादी नेताहरू अहिले पछुताउन थालेका छन् । एमाले नेतृत्व व्यक्तिवादी भएको र आफ्ना गुनासोको सुनुवाई नगरेको भन्दै केहि

काठमाडौं । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमनका कर्मचारीले कार्यालय समयमा मोबाइल चलाउन नपाउने भएका छन् । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमन कार्यालयले शुक्रबार एक

जुम्ला । जुम्लाको पशुअस्पताल तथा पशुसेवा कार्यालयले आह्वान गरेको प्रस्तावनामा जुम्लाका भेडापालक कृषकले निवेदन दिएका छन् । कर्णाली प्रदेश सरकारले