अवैधानिक रुपमा नेपाल प्रवेश गरेका भारतीय सेना एसएसवीको जिम्मा लगाइयो

९ चैत्र २०६९, शुक्रबार १७:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ चैत । पूर्वी नेपाल इलामको सीमावर्ती स्थल पशुपतिनगरबाट प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएका छ जना भारतीय सैनिकलाई एक घण्टामै छोडिएको छ । शुक्रबार पशुपतिनगर बजारमा सैनिक पोषाक र हतियारसहित उनीहरुलाई भेटेपछि त्यहाँस्थित इलाका प्रहरी कार्यालयले नियन्त्रणमा लिएको थियो । विहान ११ बजेतिर पक्राउ परेका उनीहरुलाई प्रहरीले भारतीय सीमा सुरक्षा बल (एसएसवी)को जिम्मा लगाएको बुझिएको छ ।
छोडिनुअघि इलाका प्रहरी कार्यालयमा राखेर उनीहरुमाथि अनुसन्धान गरिएको थियो । पशुपति फाटक र सुखियाबीचको सीमाना भन्ने स्थानको वैकल्पिक बाटोबाट उनीहरु पशुपतिनगर निस्किएको प्रहरीले जनाएको छ । नियमित सीमा जाँचका क्रममा फाटकमा आउन खोज्दा बाटो भुलेर पशुपतिनगर बजारमा निस्किएको अनुसन्धानले देखाएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अघिल्लो स्थानीय तह निर्वाचनमा नेकपा एमालेले धनकुटामा ‘क्लिन स्वीप’ गरेको थियो । तीन नगरपालिकासहित ७ पालिका रहेको धनकुटामा

काठमाडौं । स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणना भइरहँदा हालसम्म तीन दलले एक सयभन्दा बढी पालिकाको प्रमुख तथा अध्यक्ष आफ्नो पोल्टामा पार्न

रुपन्देही । स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम धमाधम आइरहेको छ । यसै क्रममा लुम्बिनीका १०९ मध्ये ८१ स्थानीय तहको नतिजा

ललितपुर । ललितपुर महानगरपालिकमा हालसम्म नौ वटा वडाको मतगणना हुँदा पाँच वडाको वडाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।