संवैधानिक उपसमितिको म्याद अब विवाद नसल्टीए सम्म

२० चैत्र २०६८, सोमबार ०९:२९ मा प्रकाशित

संविधानका विवाद मिलाउने जिम्मा पाएको संवैधानिक उपसमितिको म्याद आज सकिदैछ । तेस्रो पटक थपिएको समयसीमा कुनै छलफल नगरि कटाएको उपसमितिलाई आज सम्म संविधानका विवाद मिलाएर संवैधानिक समितिमा पेश गर्ने जिम्मेवारी दिएको थियो । माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको संयोजगत्वमा रहेको उपसमितिले पछिल्लो पटक दिएको १० दिनको समयसीमामा एउटा पनि बैठक गरेको छैन । उपसमितिका सदस्य लक्ष्मणलाल कर्णले भने विवाद समाधान नगरेसम्म उपसमितिको म्याद रहेको प्रतिक्रिया दिनुभयो । पटक पटक म्याद थप्ने समय सिमा तोक्ने तर बैठक नगर्नुको अर्थ छैन अब संविधानका विवाद नमिलेसम्मका लागि उपसमितिको म्याद रहन्छ कर्णले भन्नुभयो । संवैधानिकसमितिका सभापति निलाम्बर आचार्यले भने छलफल नै नगरि उपसमितिले म्याद गुजारेकोमा असन्तुष्टि जनाउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस