चीनियाँ प्रतिनिधिमंडल आज नेपाल आउँदै

२० चैत्र २०६८, सोमबार ०९:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २० चैत । चीनको नेसनल पिपल्स कङ्ग्रेस स्थायी समिति उपाध्यक्ष तथा अखिल चीन महिला महासङ्घका अध्यक्ष चेन जिलको नेतृत्वमा आएको १६ सदस्यीय प्रतिनिधिमण्डल आज नेपाल आउँदैछ । प्रतिनिधिमंडलले आजदेखि २४ गतेसम्म नेपालको सद्भावना भ्रमण गर्ने भएको छ । पाँच दिने भ्रमणमा भ्रमण दलले राष्ट्रपति, प्रधानमन्त्री, संविधानसभाध्यक्ष र उपाध्यक्ष,  उपप्रधानमन्त्री तथा परराष्ट्रमन्त्रीलगायतका पदाधिकारीसँग भेटघाट गरी दुई मुलुकको आपसी सम्बन्ध र  सहकार्यलाई अझ प्रवद्र्धन गर्ने लगायतका विषयमा छलफल गर्ने कार्यक्रम रहेको संविधानसभा सचिवालयले जनाएको छ । महिला, बालबालिका तथा समाजकल्याणमन्त्री र व्यवस्थापिका–संसदका महिला सदस्यसँग महिलाको अवस्थाका बारेमा छलफल गरी दुवै मुलुकका महिलाबीच रहेको आपसी सम्बन्धलाई अझ प्रगाढ बनाउने विषयमा समेत छलफल हुने कार्यक्रम रहेको जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ८१६७ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।