ग्लोबल आइएमईको सेवा सुन्धाराबाट

६ चैत्र २०६९, मंगलवार १७:११ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ६ चैत । ग्लोबल आइएमई बैंक लि.ले काठमाडौं सुन्धारामा नयाँ शाखाको विस्तार गरेको छ । बैंकका अध्यक्ष चन्द्रप्रसाद ढकालले सुन्धारा शाखा र त्यहाँस्थित एटीएम काउन्टरको गत साता उद्घाटन गर्नुभयो । सुन्धाराआसपास रहेका व्यवसायी तथा अन्य ग्राहकलाई सहज रुपमा सेवा प्रदान गर्ने उद्देश्यले बैंकको कर्पोरेट अफिसका मार्केटिङ र कार्ड तथा इन्टरनेट बैकिङ विभाग पनि यसै भवनमा सञ्चालन गरिएको सो बैंकले जनाएको छ ।
‘सबैका लागि बैंक’ भन्ने मुल नारालाई चरितार्थ गर्न बैंकिङ पहुँच नपुगेको ग्रामीण क्षेत्रका वासिन्दालाई सेवा पुरयाउन शाखारहित बैकिङ सेवा पनि ग्लोवल आइएमईले सञ्चालनमा ल्याएको छ ।
स्थापना भएको ६ बर्षको छोटो अवधिमा बैकको ग्राहक खाता संख्या ३ लाख १९ हजार पुगिसकेको बैकको दाबी छ । हाल बैंकको निक्षेप २९ अर्ब ६१ करोड पुगेको र कर्जा प्रवाह २४ अर्ब ४४ करोड रहेको उक्त बैंकको कथन छ । मेचीदेखि महाकालीसम्म फैलिएका ६३ शाखा सञ्जाल र ६२ वटा एटिएममार्फत देशका विभिन्न स्थानमा बैंकिङ सेवा प्रदान गरिरहेको ग्लोबल आइएमई बंैक शाखाको सङ्ख्याका हिसाबले निजी क्षेत्रको बैंकमा अग्रणी मानिन्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालको वैदेशिक व्यापार घाटा चालू आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को ९ महिनाको अवधिमा १३ खर्ब ६ अर्ब रुपैयाँ पुगेको

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को पहिलो नौ महिनामा नेपालमा करिव २० करोड रुपैयाँको छाता भित्रिएको छ । २०७८

काठमाडौँ । कोभिडको महामारीबाट थलिएको मुलुकको अर्थतन्त्रको पुनरुत्थान, उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धिलाई केन्द्रमा राखेर सरकारले आर्थिक वर्ष २०७९/८० को बजेट

कर्णाली । कर्णाली प्रदेशको पर्यटन क्षेत्रबाट रु. ४८ लाख राजस्व संकलन भएको छ । यहाँका विभिन्न पर्यटकीयस्थल घुम्न आएका आन्तरिक