ज्यान लिने धम्की दिँदै घर निकाला

५ चैत्र २०६९, सोमबार १३:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ फागुन । पर्वत पाखापानी गाविसकी एक महिलालाई परिवारका सदस्यले ज्यान मार्ने धम्कीसहित घर निकाला गरेको राससले जनाएको छ । पाखापानी गाविस– १ की डिलकुमारी क्षेत्रीलाई श्रीमान् शेरबहादुर क्षेत्रीसहित परिवारका अन्य सदस्यले ज्यान मार्ने धम्की दिँदै घर निकाला गरेका हुन् । पति र सासू, जेठाजु, जेठानीलगायतले पटक–पटक धम्की, कुटपिट गर्दै घर निकाला गरेको भन्दै पीडित क्षेत्रीले जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतका उजुरी गरेकी छन् ।
उजुरीमा श्रीमान् शेरबहादुर क्षेत्री सासू लक्ष्मीकुमारी क्षेत्री, जेठाजु फणीन्द्र क्षेत्री र जेठानी दिलकुमारी क्षेत्री मिलेर घरमा बसेमा ज्यान लिनेसम्मको धम्की दिँदै गल्हत्याउँदै घरबाट निकालेको उल्लेख गरिएकी छन् । उनको शेरबहादुरसँग २०६६ वैशाखमा मागी विवाह भएको हो । पीडित डिलकुमारीको निवेदन दर्ता गरी दुवै पक्षलाई झिकाई छलफल गराउने तयारी भइरहेको प्रहरीलाई उद्धृत गर्दै राससले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लमजुङ। गएरातिदेखि परेको अविरल वर्षासँगै आएको बाढी पहिरोले डुम्रे–बेँसीसहर सडक र बेँसीसहर–चामे सडक अवरुद्ध भएको छ । डुम्रे बेँसीसहर सडक

काठमाडौं विमानस्थलममा आईएफआर उडान भइरहेको विमानस्थल कार्यालयले जनाएको छ । हाल देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव रहेको छ । मंगलबार देशका

काठमाडौँ । एकीकृत समाजवादीपछि जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले पनि आफ्नो पार्टीबाट सरकारमा सहभागी मन्त्रीहरु फिर्ता बोलाउने निणर्य गरेको छ

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा