ज्यान लिने धम्की दिँदै घर निकाला

५ चैत्र २०६९, सोमबार १३:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ फागुन । पर्वत पाखापानी गाविसकी एक महिलालाई परिवारका सदस्यले ज्यान मार्ने धम्कीसहित घर निकाला गरेको राससले जनाएको छ । पाखापानी गाविस– १ की डिलकुमारी क्षेत्रीलाई श्रीमान् शेरबहादुर क्षेत्रीसहित परिवारका अन्य सदस्यले ज्यान मार्ने धम्की दिँदै घर निकाला गरेका हुन् । पति र सासू, जेठाजु, जेठानीलगायतले पटक–पटक धम्की, कुटपिट गर्दै घर निकाला गरेको भन्दै पीडित क्षेत्रीले जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतका उजुरी गरेकी छन् ।
उजुरीमा श्रीमान् शेरबहादुर क्षेत्री सासू लक्ष्मीकुमारी क्षेत्री, जेठाजु फणीन्द्र क्षेत्री र जेठानी दिलकुमारी क्षेत्री मिलेर घरमा बसेमा ज्यान लिनेसम्मको धम्की दिँदै गल्हत्याउँदै घरबाट निकालेको उल्लेख गरिएकी छन् । उनको शेरबहादुरसँग २०६६ वैशाखमा मागी विवाह भएको हो । पीडित डिलकुमारीको निवेदन दर्ता गरी दुवै पक्षलाई झिकाई छलफल गराउने तयारी भइरहेको प्रहरीलाई उद्धृत गर्दै राससले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

‘महिलाको सुरक्षा, सम्मान र रोजगारः समृद्ध नेपालको आधार’ भन्ने नाराका साथ आज अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस विविध कार्यक्रम गरी मनाइदै छ

काठमाडौं । नेकपा संसदीय दलको नेताबाट केपी ओलीलाई हटाएर पुष्पकमल दाहाललाई चयन गरिएको पत्र संसद सचिवालयले दर्ता गर्न अस्वीकार गरेको

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको नेतृत्वमा रहेको पार्टीको नाम नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी(नेकपा) राख्ने निर्वाचन

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज कोभिड–१९ विरुद्धको खोप लगाउनुभएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा बिहान पुगेर प्रधानमन्त्री ओलीले धर्मपत्नी