प्रहरीको वर्दी च्यातियो, भाञ्जाबाट माइजु लुटिइन्

३ चैत्र २०६९, शनिबार २२:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ चैत । ड्युटीमा रहेका प्रहरीलाई हातपात गरी उनीहरुको वर्दीसमेत च्यातिदिएको भन्दै प्रहरीले कालमदिन खाँ र निजामुद्दिन खाँ नामका दुई युवालाई पक्राउ गरेको छ । घटना बाँकेको हो । भे. १ त ३६७८ नम्वरको ट्रयाक्टरका मालिक पुरैना–७ बस्ने २७ बर्षीय कालमदिन र सोही ठाँउ बस्ने २८ बर्षीय निजामुदिनले ट्रयाक्टरमा लोड भएको सामान चेकजाँच गर्न खोज्दा एक्कासी प्रहरीमाथि आक्रमण गरेको प्रहरीको भनाई छ । ड्युटीमा खटिएका प्रहरी जवान निमबहादुर बुढा र ईश्वरी बुढाथोकीमाथि हातपात भएको हो । अभियुक्तहरुमाथि कानूनी कारवाही अघि बढाइएको छ ।
यसैबीच विराटनगर उपमहानगरपालिका–४ बस्ने गंगामाया खनाल आफ्नै भाञ्जाबाट लुटिएकी छिन् । आफ्नो घरमा एक्लै बसिरहेको अवस्थामा आफ्ना तीनजना साथीहरुसमेत ल्याएर उनका भाञ्जाले सुनका गहना, नगदलगायतका सामानहरु लुटेर फरार भएको उजुरी उनले प्रहरीमा दिएकी छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतको आदेशप्रति आक्रोश व्यक्त गर्नु भएको छ । सरकारले केही राम्रो काम गर्न

काठमाडौं । त्रिभुवन विश्वविद्यालयले स्नातक र स्नातकोत्तर तहका परीक्षासम्बन्धी सबै कार्यक्रम अगाडि बढाउने भएको छ । स्थगित भएका स्नातक तहका

काठमाडौं । सरकारले जनस्वास्थ्यको मापदण्ड पालना गर्दै ५० प्रतिशत नबढ्ने गरी यात्रु राखेर आन्तरिक हवाइ उडान गर्ने निर्णय गरेको छ

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संसद विघटनपछि गरेको मन्त्रिपरिषद विस्तारलाई बदर गरिदिएको छ । मंगलबार (आज) प्रधानन्यायाधीश

आजको प्रमुख समाचार