३ सय २७ जना विद्यार्थी परीक्षा दिनबाट वञ्चित

१ चैत्र २०६९, बिहीबार २१:५५ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त  खनाल, रुपन्देही, १ चैत । कपिलवस्तुबाट एसएलसी परीक्षा दिने तयारीमा रहेका करिब ३ सय २७ जना विद्यार्थी  परीक्षा दिनबाट वञ्चित  भएका छन्  । परीक्षाका लागि कोचिङ सेन्टरबाट फारम भरेका उनीहरु सेन्टर संञ्चालकले खुल्ला विद्यालयको रजिस्टर प्रक्रिया पुरा नगरिदिँदा परीक्षा वञ्चित भएका हुन् । कपिलवस्तुको  बुद्धपथ उच्च माबिमा  कोचिङ सेन्टरले समयमै रजिस्ट्रेशन फर्म नभरिदिँदा यस्तो समस्या आएको हो । कोचिङ सेन्टर सञ्चालकले शिक्षा कार्यलयका कर्मचारीसंगको मिलोमोतोमा  फारम खुल्ला विद्यालयमा  पेस नगरि शिक्षा कार्यलयका कर्मचारीलाई बुझाएका थिए  । समय बितिसकेपछि शिक्षा कार्यालयका कर्मचारी र कोचिङ सेन्टरका सञ्चालकले ति फारमहरु खुल्ला  बिद्यालयमा पेस गर्न खोज्दा विद्यालय प्रशासनले  फारम  बुझ्न नमानेपछि ३ सय २७ जना विद्यार्थी परिक्षाबाट बञ्चित  भएका  हुन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट