जेठ १४ भित्र संविधान बन्न नसक्ने कमल थापाको भनाई

१९ चैत्र २०६८, आईतवार १८:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ चैत । राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले राजनीतिक दलहरु आ–आफ्नो अडानमा यथावत रहेकाले जेठ १४ भित्र नयाँ संविधान बन्न सक्ने अवस्था नरहेको बताउनुभएको छ । राप्रपा नेपाल काठमाडौँ जिल्ला स्तरीय प्रशिक्षण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उहाँले देशको अखण्डता बचाउन सबै राजनीतिक दलले आप्mना त्रुटी र कमजोरी सच्याई अगाडि बढ्नु पर्ने बताउनुभयो । नेपाली काँग्रेस, नेकपा एमाले, मधेसी मोर्चा तथा एमाओवादी एक्लाएक्लै वा संयुक्तरुपमा असफल भएको प्रमाणित भैसकेको बताउँदै उहाँले ती असफलतालाई स्वीकार गर्दै उनीहरुले जनतासामु क्षमायाचना गर्नुपर्छ भन्नुभयो । पार्टीका संसदीय दलका नेता चन्द्रबहादुर गुरुङले राष्ट्रियता, प्रजातन्त्र र उदारवाद राप्रपाको मूल मन्त्र हो भन्दै संविधानसभाको म्याद पटकपटक थप्दै राजनीतिक दलहरुले राष्ट्रिय ढुकुटीे लुटिरहेको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस