जेठ १४ भित्र संविधान बन्न नसक्ने कमल थापाको भनाई

१९ चैत्र २०६८, आईतवार १८:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ चैत । राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले राजनीतिक दलहरु आ–आफ्नो अडानमा यथावत रहेकाले जेठ १४ भित्र नयाँ संविधान बन्न सक्ने अवस्था नरहेको बताउनुभएको छ । राप्रपा नेपाल काठमाडौँ जिल्ला स्तरीय प्रशिक्षण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उहाँले देशको अखण्डता बचाउन सबै राजनीतिक दलले आप्mना त्रुटी र कमजोरी सच्याई अगाडि बढ्नु पर्ने बताउनुभयो । नेपाली काँग्रेस, नेकपा एमाले, मधेसी मोर्चा तथा एमाओवादी एक्लाएक्लै वा संयुक्तरुपमा असफल भएको प्रमाणित भैसकेको बताउँदै उहाँले ती असफलतालाई स्वीकार गर्दै उनीहरुले जनतासामु क्षमायाचना गर्नुपर्छ भन्नुभयो । पार्टीका संसदीय दलका नेता चन्द्रबहादुर गुरुङले राष्ट्रियता, प्रजातन्त्र र उदारवाद राप्रपाको मूल मन्त्र हो भन्दै संविधानसभाको म्याद पटकपटक थप्दै राजनीतिक दलहरुले राष्ट्रिय ढुकुटीे लुटिरहेको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो चौबीस घण्टामा थप ३ हजार ३८३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार १०

काठमाडौं । सरकारले नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको कार्याकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङलाई फेरि ल्याउने तयारी गरेको छ । पछिल्लो समय विद्युत आपुर्तिमा

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले विभिन्न ४१ वटा राजनीतिक दलको दर्ता खारेज गरेको छ । आयोगले खारेज भएका प्रत्येक राजनीतिक दललाई

काठमाडौँ । पछिल्लो समय राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा उपचार गर्न आउने बिरामी बढेका छन् । दुई महिनाअघि यस अस्पतालको बहिरङ्ग सेवामा