रेग्मीको मार्ग मुस्किलपूर्ण, आन्दोलनलाई जनआन्दोलनको रुप दिइने

१ चैत्र २०६९, बिहीबार १३:३६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १ चैत । अन्तरिम चुनावी मन्त्रिपरिषद्को अध्यक्ष नियुक्त भएपछि सिंहदरवार पुगेर आफ्नो पदभार ग्रहण गरेलगत्तै खिलराज रेग्मीले यतिबेला मुलुकको आवश्यकता चुनाव रहेको अभिव्यक्ति दिएका छन् । चुनावका लागि सबै दलहरुलाई एकजुट भएर लाग्न उनले आग्रह गरेका छन् । तर, चुनावी उद्देश्यले जिम्मेवारी संहालेका रेग्मीको बाटो भने सहज नरहने देखिँदैछ ।
प्रधानन्यायाधीशलाई मन्त्रीपरिषद् अध्यक्ष बनाउन चारदलले लिएको निर्णको बिरोधमा विभिन्न साना दलहरुलाईसमेत साथमा लिएर नेकपा माओवादी सडकमा उत्रिएको छ । माओवादीले निर्ण फिर्ता नलिएसम्म आन्दोलन जारी रहने जनाएको छ । सो पार्टीका महासचिव रामबहादुर थापाले चार दलको निर्णय राष्ट्रहितविरुद्ध रहेको र दलालीको पक्षपोषण गर्नेखालको छ भन्दै निर्णय फिर्ता नभएसम्म आन्दोलन जारी रहने उद्घोष गरेका छन् । आन्दोलनलाई अब जनआन्दोलनको स्वरुप दिनका लागि बृहत् मोर्चा बनाइने जानकारी पनि थापाले दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज कोभिड–१९ विरुद्धको खोप लगाउनुभएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा बिहान पुगेर प्रधानमन्त्री ओलीले धर्मपत्नी

काठमाडौं । अमेरिकी सिनेटले १९ खर्ब डलरको राहत प्याकेजसम्बन्धी विधेयक पारित गरेको छ । कोरोना महामारीका कारण समस्यामा परेकाहरुका लागि

मानव अधिकार तथा शान्ति समाजको केन्द्रीय कार्यसमितिको सभापतिमा रुपन्देहीका गोविन्द खनाल निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । शान्ति समाजको यही फागुन

काठमाडौं । आजदेखि देशभर ६५ वर्षभन्दा माथिका ज्येष्ठ नागरिकलाई कोरोनाविरुद्धको खोप दिन शुरु गरिँदै छ । कोरोना विरुद्धको दोस्रो चरणको