श्रीनगरमा आत्मघाती आक्रमण, ६ जनाको मृत्यु

३० फाल्गुन २०६९, बुधबार १४:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३० फागुन । भारत प्रशासित क्षेत्र श्रीनगरमा बुधबार विहान गस्तीमा रहेको सुरक्षाकर्मीको एक समूहलाई लक्ष्यित गरीगरिएको आत्मघाती आक्रमणमा परी कम्तीमा पनि चार जना सुरक्षाकर्मीसहित छ जनाको ज्यान गएको राससले जनाएको छ । समाचारमा जनाइएअनुसार मारिनेमा चारजना भारतीय प्रहरीको सशस्त्र बलका प्रहरी रहेका छन् । अरु दुई जना हतियारधारी पनि रहेको बताइएको छ । उनीहरुको पहिचान भएको छैन ।
भारतीय अर्धसैनिक बलका चारजनाको ज्यान गएको एकजना भारतीय प्रहरी अधिकारीले आफ्नो नाम नबताउने शर्तमा जानकारी दिएको उल्लेख गरिएको छ । सो आक्रमण आत्मघाती रहेको ती प्रहरी अधिकारीले जानकारी दिएका छन् । मारिने ती अज्ञात दुई जना सोही आत्मघाती व्यक्ति हुनसक्ने बताइएको छ ।
आफू सञ्चारमाध्यमलाई समाचार दिने आधिकारिक व्यक्ति नरहेको स्पष्ट गर्दै आफ्नो नाम नबताउने शर्तमा ती प्रहरी अधिकारीले भने– श्रीनगरमा सुरक्षामा तैनाथ २५ जना सशस्त्र प्रहरी बलको समूहमाथि सो आत्मघाती आक्रमण भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

इस्तानबुल । टर्कीको दक्षिणपूर्वी क्षेत्रमा बस र एम्बुलेन्स एकआपसमा ठोक्किँदा १५ जनाको मृत्यु भएको छ । उक्त दुर्घटनामा अन्य २२

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

बग्दाद, एएफपी । इराकको राजधानी बग्दादमा आन्दोलनरत धर्मगुरु मुक्तदा अल–सदरका समर्थकहरूले उच्च सुरक्षा घेरा तोडेर संसद् भवन प्रवेश गरेका छन्

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।