अनिज पदाधिकारीलाई सम्मान

३० फाल्गुन २०६९, बुधबार ०९:४१ मा प्रकाशित

रुपन्देही, ३० फागुन । नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार संघ (अनिज) जिल्ला समिति, रुपन्देहीले मंगलबार बुटवलमा आदिवासी जनजाति महासंघ, रुपन्देहीको नयाँ कार्य समितिका पदाधिकारी तथा सदस्यलाई सम्मान गरेको छ । गत २७ गते सम्पन्न तेस्रो अधिवेशनबाट निर्वाचित कार्य समितिका पदाधिकारी तथा सदस्यहरुलाई बुटवलमा सम्मान गरिएको हो ।
सम्मान कार्यक्रमका वक्ताहरुले अनिज, जनजाति महासंघ र नेपाल सरकार अन्तरगतको आदिवासी जनजाति जिल्ला समन्वय समितिबीच सहमति र सहकार्य गरेर अगाडि बढ्नु पर्ने धारणा अघि सारे । उनीहरुले आदिवासी जनजातिको साझा मुद्दालाई तीनै संस्थाले एक ढिक्का भएर उठाउनु पर्ने जनाए । कार्यक्रममा नेपाल सरकार जिल्ला विकास समिति अन्तर्गतको आदिवासी जनजाति जिल्ला समन्वय समिति, रुपन्देहीका उपाध्यक्ष धनबहादुर गुरुङ, जनजाति महासंघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शन्तराम चौंधरी, उपाध्यक्ष कृष्ण मोक्तान, सचिव गंगा पुन, सहसचिव राजु गुरुङ, कोषाध्यक्ष टेकबहादुर भुजेल, सदस्यहरु प्रेम शेरचन, अरुणलाल श्रेष्ठ, लिलाधर किराँत, प्रेस चौतारीका पूर्व केन्द्रीय सदस्य शेरबहादुर के.सी., अनिजका लुम्बिनी अञ्चल सदस्य लोकनेश ढेंगामगर लगायतले मन्तव्य दिएका थिए ।
– चन्द्रकान्त  खनाल

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का उपाध्यक्ष वामदेव गौतम आज बस्ने भनिएको ओली समूहको संसदीय दलको बैठकमा नजाने भएका

काठमाडौं । वर्तमान राजनीतिको किंग मेकर मानिएको नेपाली कांग्रेसले अझै प्रष्ट धारणा सार्वजनिक गरेको छैन । हिजो संसदीय दलको बैठकपछि

धनगढी उपमहानगरपालिकाका प्रमुख नृपबहादुर वडले नेपाल प्रेस युनियन डोटी शाखाले स्थापना गरेको ‘तेजु स्मृति अक्षय कोष’ स्थापनाका लागि आर्थिक सहयोग

कोरोनाको त्रास कायमै रहेका बेला यस वर्षको महाशिवरात्रि पर्व मनाउन पशुपति क्षेत्र विकास कोषले ११ वटा समिति गठन गरेको छ