विराटनगरमा डकैती, घटनाबारे प्रहरीलाई थाहा भएन

२८ फाल्गुन २०६९, सोमबार २२:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २८ फागुन । गृहमन्त्री विजय गच्छदारले मुलुकको सुरक्षास्थितिमा आफूले निकै सुधार गरेको दाबी गरिरहेका बेला उनको आफ्नै छिमेकी जिल्लामा एक डकैतीको घटना घटेको छ । लज्जास्पद कुरा चाहिँ के छ भने १० लाखभन्दा बढी नगद डकैती गरिएको घटनाको जानकारी २४ घण्टा बितिसक्दासमेत गच्छदारमातहतका प्रहरी निकायलाई हुन सकेन ।
विराटनगर उपमहानगरपालिका(२० स्थित दरैयाबस्तीमा शनिबार राती डाकाहरुको समूहले रु १० लाखभन्दा बढीको लुटपाट गरेको बुझिएको छ। करिब २५ जनाको समूहमा आएका डाकाहरुले हवाइ फायर गर्दै स्थानीय छ घरका परिवारलाई बन्धक बनाइ दुई घरमा लुटपाट गरेको पीडितहरुलाई उद्धृत गर्दै समाचारमा जनाइएको छ ।
राति ११ बजेतिर नकाब लगाएर आएका हतियारधारी समूहले स्थानीयका घरबाट नगद, जिन्सी, खाद्यान्न, लत्ताकपडा लुट्नुका साथै गाई र भैँसीसमेत लगेको पीडितहरुले जानकारी दिएका छन् । सशस्त्र प्रहरी तथा पूर्वाञ्चल क्षेत्रीय प्रहरी कार्यालयको छेउमै सो घटना भए पनि घटनामा संलग्नहरुलाई प्रहरीले हालसम्म पक्राउ गर्न सकेको छैन।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अन्नप्राशन अर्थात् पास्नी शिशुलाई अन्न भोजन गराउने संस्कार हो । शिशुलाई शुभदिन पारेर पहिलोपटक अन्न भोजन गराउने यो परम्परा नेपालमा

पछिल्ला दिनमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको ग्राफ उकालो लागेको छ । भारतमा सङ्क्रमण बढ्नु तथा नेपालमा नै सङ्क्रमण छैन जस्तो गरी

संयुक्त राज्य अमेरिकाको औपचारिक भ्रमणमा रहनुभएका प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा तथा भ्रमणदलका सदस्यहरुले शुक्रबार संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण गर्नुभएको छ ।

काठमाडौँ । न त छाक टर्ने, न त पेट भरिने । नखाए पनि हुने, नखाँदा पछि नपरिने अनावश्यक वस्तुमा समेत