सहमति हुनेमा आशंका कायम

२८ फाल्गुन २०६९, सोमबार १२:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २८ फागुन । प्रधानन्यायाधीशलाई प्रधानमन्त्री बनाउने सन्दर्भमा एमाओवादीको इमानदारीमाथि चौतर्फी आशंका उठिरहेको परिवेशबीच बाधाअड्काउ फुकाउ मस्यौदामा चार दलबीच सहमति जुटेको बताइएको छ । विशेष समितिको कार्यालय नयाँ बानेश्वरमा आइतबार बेलुकी बसेको शीर्ष बैठकमा दलहरूबीच बाधाअड्काउ फुकाउ प्रक्रियाबारे सहमति जुटेको हो। कार्यदलले तयार गरेको मस्यौदालाई शीर्ष नेताहरूले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईमार्फत प्रधान न्यायाधीश खिलराज रेग्मीसमक्ष पुर्याएका छन्। राष्ट्रपतिबाट बाधाअड्काउ फुकाउलगत्तै प्रधान न्यायाधीशको नेतृत्वमा चुनावी सरकार गठन प्रक्रिया अघि बढाउने तयारी दलहरूले गरेका छन् भने आज दिउँसो शीर्ष बैठक बसेर सत्यनिरुपण आयोगमा सहमति गर्ने तयारी गरिएको पनि बताइएको छ । तर, सहमतिको नाममा धेरै पटक बैठक बसेर पनि सहमतिमा पुग्न नसकेका दलहरुबीच आज पनि कुरा मिल्नेमा आशंका कायम नै रहेको धारणा कतिपय नेताहरुले व्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा

काभ्रेपलाञ्चोक । काभ्रे उपत्यका एकीकृत खानेपानी आयोजनाको निर्माण सम्झौता गरिएको १२ वर्ष भयो । तीन वर्षदेखि आयोजनाको काम ९८ प्रतिशत

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौँ । केही दिनदेखि नियमित परेको वर्षाको कारण काठमाडौँ उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापनमा पुनः समस्या आएको छ । निरन्तर परेको पानीले