पार्टी छोड्ने बेला अध्यक्षलाई सत्तोश्राप

२७ फाल्गुन २०६९, आईतवार २१:३७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ फागुन । उपेन्द्र यादव नेतृत्वको मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपालको भातृ संगठन मधेशी यूवा फोरमका अध्यक्ष योगेन्द्र यादव र पार्टीका संगठन विभाग प्रमुख फिरोज मन्सुरलगायतका नेता–कार्यकर्ताले पार्टी परित्याग गरेका छन् । पार्टी तथा नेतृत्वको कार्यशैलीप्रति बारम्बार प्रश्नचिन्ह उठाउँदै सुधारको प्रयास गर्दा पनि सुधारको संकेतसम्म पनि नमिलेका कारण आफूहरुले पार्टी त्याग्नु परेको उनीहरुले एक विज्ञप्तिमार्फत् स्पष्ट पारेका छन् । यादव र मन्सुरद्वारा संयुक्त रुपमा हस्ताक्षरित विज्ञप्तिमा अध्यक्ष उपेन्द्र यादवमाथि अलोकतान्त्रिक, व्यक्तिवादी, अधिनायकवादी, हैकमवादी, राजनैतिक रुपमा अदूरदर्शी, अव्यवहारीक, अहंकारी, निम्नज्ञानवादी, आत्मकेन्द्रीत, सागंठनीक रुपमा वंश–परिवारवादी, सैद्धान्तीक रुपमा ढुलमूले, अस्थीर, पाखण्डी, अवसरवादी, नक्कली मधेशवादको चिन्तन र कार्यशैली बोकेकोजस्ता आरोप लगाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी