माओवादीद्वारा फेरि जग्गा कब्जाको उद्घोष

२५ फाल्गुन २०६९, शुक्रबार ०६:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ फागुन । पार्टी हेड अफिसको निर्णय भन्दै खोटाङमा नेकपा-माओवादीका कार्यकर्ताले व्यक्तिका जग्ग कब्जा गर्ने घोषणा गरेका छन् । द्वन्दको समयमा कब्जा गरिएर पछि फुकुवा गरिएका जग्गा फेरि कब्जा गरिन लागिएको हो । पहिले कब्जा गरिएका व्यक्ति तथा सार्वजनिक जमिनमाथि पार्टी र किसान संघको झण्डा गाडेर कब्जा गरिने जिल्लाका माओवादी हर्ताकर्ताहरुले पत्रकार सम्मेलनमार्फत् निर्णय सार्वजनिक गरेका छन् । जिल्लामा जाली तथा फटाहा र भ्रष्टचारीहरु मौलाउँदै गएकाले मास कारवाही गरिने र धार्मिक गुठी तथा व्यक्तिको जग्गा पुःन कब्जा गरी व्यवस्थापन गरिने उद्घोष गरेका हुन् ।
पत्रकार सम्मेलनका क्रममा जारी गरिएको प्रेस विज्ञप्तिमा पार्टीलाई ब्यापक बनाउन वाल पेन्टिङ, कोणसभा, पीढिंसभा तथा आमसभालगायतका कार्यक्रमहरु गर्ने जनाइएबाट माओवादीले आफूलाई जतिसक्दो प्रचारात्मक हरकत गरेर चर्चामा आउने र सर्वसाधारणमा त्रास फैलाउने रणनीति अख्तियार गरेको अनुभूति गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा

काभ्रेपलाञ्चोक । काभ्रे उपत्यका एकीकृत खानेपानी आयोजनाको निर्माण सम्झौता गरिएको १२ वर्ष भयो । तीन वर्षदेखि आयोजनाको काम ९८ प्रतिशत

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौँ । केही दिनदेखि नियमित परेको वर्षाको कारण काठमाडौँ उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापनमा पुनः समस्या आएको छ । निरन्तर परेको पानीले