माओवादीद्वारा फेरि जग्गा कब्जाको उद्घोष

२५ फाल्गुन २०६९, शुक्रबार ०६:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ फागुन । पार्टी हेड अफिसको निर्णय भन्दै खोटाङमा नेकपा-माओवादीका कार्यकर्ताले व्यक्तिका जग्ग कब्जा गर्ने घोषणा गरेका छन् । द्वन्दको समयमा कब्जा गरिएर पछि फुकुवा गरिएका जग्गा फेरि कब्जा गरिन लागिएको हो । पहिले कब्जा गरिएका व्यक्ति तथा सार्वजनिक जमिनमाथि पार्टी र किसान संघको झण्डा गाडेर कब्जा गरिने जिल्लाका माओवादी हर्ताकर्ताहरुले पत्रकार सम्मेलनमार्फत् निर्णय सार्वजनिक गरेका छन् । जिल्लामा जाली तथा फटाहा र भ्रष्टचारीहरु मौलाउँदै गएकाले मास कारवाही गरिने र धार्मिक गुठी तथा व्यक्तिको जग्गा पुःन कब्जा गरी व्यवस्थापन गरिने उद्घोष गरेका हुन् ।
पत्रकार सम्मेलनका क्रममा जारी गरिएको प्रेस विज्ञप्तिमा पार्टीलाई ब्यापक बनाउन वाल पेन्टिङ, कोणसभा, पीढिंसभा तथा आमसभालगायतका कार्यक्रमहरु गर्ने जनाइएबाट माओवादीले आफूलाई जतिसक्दो प्रचारात्मक हरकत गरेर चर्चामा आउने र सर्वसाधारणमा त्रास फैलाउने रणनीति अख्तियार गरेको अनुभूति गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

वाशिङ्गटन डिसी । नेपालले अल्पविकसित देशको सूचीबाट स्तरोन्नति भई मध्यमस्तरको विकासशील देशका रूपमा सूचीकृत हुने मापदण्ड पूरा गरेको छ ।